fbpx
Kõik Tripodi konkursid Tähtaeg: 10/10/2023

Müügiarendusjuht

Moodne Valgustus on üks suurematest valgustite maaletoojatest Eestis, millel on kohalikul turul juba üle 30 aasta kogemust. Tegeleme valgustite hulgi- ja projektimüügiga. Meie klientideks on arhitektid, sisearhitektid, valgusdisainerid, ehitajad, arendajad ja ehitusmaterjalide kauplused kogu Baltikumis. Kuulume EGLO kontserni, mis paistab silma 80 esindusega kõikidel kontinentidel. Oleme pühendunud oma klientidele ainult parima pakkumisele ning soovime olla oma valdkonna tunnustatuim ja tugevaim bränd Eestis.

Kas tahaksid oma järgmise sammu astuda koos valdkonna tipptegijaga?
Tule ja loome üheskoos valgustimaailma tulevikku! 

MÜÜGIARENDUSJUHT

Selles võtmerollis oled ettevõtte edasiste arengusuundade välja töötamise ja ellu viimise eestvedaja. Aitad juhtkonna liikmena kaasa ettevõtte unistusteni jõudmiseni ja Sinu missiooniks on müügi ja kliendihalduse juhtimine koos strateegia loomise ning ellu viimisega. Valdkonna juhina koostad müügieelarveid, analüüsid tulemusi ja sead suunavaid müügieesmärke. Sinu panus tõstab kogu valdkonna uuele tasemele. Oled selles juhtrollis ja vahetus juhtimiskultuuris inspireeriv juht ja mentor projektimüügimeeskonnale ja Sul on võimalus kohtuda huvitavate klientidega.

Kas see oled Sina?

  • Sul on kõrgharidus ja mitmekülgne müügi- ja projektijuhtimise kogemus teenuste/lahenduste või toodete müügis. Väärtuslikuks lisaks on teadmised elektrivaldkonnast ja koostöökogemus sisearhitektidega ning ehitusvaldkonna ettevõtetega.
  • Oled kogenud inimeste juht, kes on koos meeskonnaga saavutanud suurepäraseid tulemusi.
  • Sa oled strateegilise ja ärilise mõtlemisega ambitsioonikas liider, keda sütitavad väljakutsed ja kes on igapäevatöös suunatud nii tulemustele, arengule kui inimestele. Sinu hea maitsemeel on Su visiitkaart.
  • Oled särav suhtleja ja julge esineja, suutes leida ühise keele iga partneriga ja andes asjatundlikku nõu parimate valikute tegemiseks.
  • Suhtled vabalt inglise keeles.

Mis Sind meie juures ootab?

Sul on võimalus oluliselt mõjutada ettevõtte käekäiku ja panustada arendustegevustesse. Hoiame asju lihtsatena ja kohandame oma tegevusi tulevikuga sobivaks. Toetame Sind igakülgselt ja areng on meie jaoks pidev protsess. Sind ootab professionaalne meeskond, usaldusväärne ettevõte ning kaasaegsete töövahenditega toetav ja motiveeriv keskkond. Koos saavutame erakordsed tulemused!

Kandideerimiseks ootame Sinu CV-d märksõnaga „Moodne Valgustus“ hiljemalt 10.10.2023 aadressil .
Otsinguga seotud küsimustele vastab Tripodi värbamiskonsultant Anni Paves (tel 5787 1713).

Tripodi andmekaitsepõhimõtted leiad https://tripod.ee/privaatsuspoliitika/

Kandideeri