fbpx
Kõik Tripodi konkursid Tähtaeg: 07/12/2022

Müügidirektor

YOOK Production AS on esimene taimsete jookide tootja Baltikumis ja annab seeläbi suure panuse kohaliku ja jätkusuutliku toidutootmise arendamisse. Meil on selge visioon, professionaalne juhtimine ning tugev, Eesti investorite poolt tagatud kapitaliseeritus. Meie tootmine asub Eestimaa südames -Türil, kuid meie ambitsioon on globaalne.

Tule, ole osa sellest ambitsioonist ja muudame üheskoos maailma paremaks!

Müügidirektorina oled Sa YOOKi müügistrateegia suunaseadjaks ja eestvedajaks nii Baltikumis kui ka eksportturgudel. Sa leiad ettevõttele sobivad rahvusvahelised koostööpartnerid ja töötad sisse müügikanalid, sõlmid nendega lepingud ning hoiad pidevat suhtlust. Sa oled osa YOOKi juhtgrupist ning üheskoos turundustiimiga annad oma panuse YOOK brändi jõudmisele ka kõige kaugema fännini.

Rollis aitab Sul edukas olla:

  • vähemalt 3 aastane kogemus müügijuhtimises, eelistatult tootmises ning FMCG sektoris;
  • töökus ja varasem eduelamus suurepärase müügistrateegia ja -taktika rakendamisel nii kodu- kui eksportturgudel;
  • suur soov aidata kaasa toidutootmise jätkusuutlikuks muutmisele;
  • oskus seada prioriteete ka kiiretes olukordades;
  • suurepärane eesti ja inglise keele oskus nii kõnes kui kirjas, kasuks tuleb vene keele oskus;
  • valmisolek ja võimekus erinevates kultuuriruumides tegutsemiseks ning valmisolek välisreisideks.

Pakume loomingulist tööd oma valdkonna tipptegijale, geograafiliselt ja kultuuriliselt unikaalset väljakutset ning võimalust eneseteostuseks ning isiklikku ja erialast arengut, lisaks konkurentsivõimelist palka ja kaasaegseid töötingimusi. Sul on võimalus ehitada üles kogu müügivõrgustik toodetele, mis muudavad paremaks nii toidutootmist kui tervet maailma. Sind ootab väga tugev ja kokkuhoidev tiim, põnevad koostööpartnerid erinevatel eksportturgudel.

Värbamist korraldab Tripod. Kui eeltoodu Sind inspireerib, siis ootame Sinu CV-d hiljemalt 07.12.2022 märksõnaga „YOOK müügidirektor“ või kandideeri alloleva nupu kaudu.

Otsinguga seotud küsimustele vastab Tripodi värbamisjuht Elis Luite (52 32 620).

Tripodi andmekaitsepõhimõtted leiad https://tripod.ee/isikuandmete-kaitse-pohimotted/

Kandideeri