fbpx
Kõik Tripodi konkursid Tähtaeg: 15/09/2021

Storent on rahvusvaheline tehnikarendi ettevõte, kes on Baltimaades turumahtudelt teisel kohal. Ettevõte tegutseb lisaks ka Soomes, Rootsis ja Venemaal. Storent lähtub oma tegevuses selgetest väärtustest, mis aitavad saavutada ka kõige ambitsioonikamaid eesmärke, ja pakub mitmekesiseid professionaalseid arenguvõimalusi.

 

Storenti meeskonda otsitakse arengule suunatud MÜÜGIDIREKTORIT, kes juhib Storenti müügiprofessionaalide meeskonda ja rendipunktide juhte, tagades meeskonna motiveerituse ja tõhusa toimimise. Müügidirektor arendab ja rakendab edukalt müügistrateegiat nii olemasolevate kui ka potentsiaalsete uute klientidega. Müügidirektor seisab hea müügieelarve täitmise ja ettevõtte efektiivse tegevuse eest.

Edukal kandidaadil on eelnev meeskonna juhtimise ja tulemuslik B2B müügikogemus samas või relevantses valdkonnas (ehitustehnika ja ehitusmaterjalide müük, laondus jne). Sobival kandidaadil on strateegilise planeerimise, muutuste juhtimise ja delegeerimise kogemus, ta suudab meeskonnale seada prioriteete ja eesmärke. Vajalik on suurepärane eesti keele oskus nii kõnes kui kirjas ning hea inglise keele oskus, kasuks tuleb vene keele oskus suhtlustasandil

Storent pakub suurepärast võimalust teostada oma professionaalseid ambitsioone rahvusvahelises ettevõttes ja realiseerida Eesti ehitustehnika rendituru müügipotentsiaali. Müügidirektori sisseelamist toetab Baltikumi-ülene meeskond, kes on valmis jagama oma valdkondlikku oskusteavet. Ettevõte pakub motiveerivat põhipalka ja boonussüsteemi ning ametiautot.

Kandideerimiseks saada CV hiljemalt 15.09.2021 ning palun lisa märksõna “Storent”.

Otsinguga seotud küsimustele vastab Tripodi värbamisjuht Elis Luite (tel: 523 2620)

Kandideeri