fbpx
Kõik Tripodi konkursid Tähtaeg: 28/06/2023

Müügijuht/Ekspordijuht

Poucheurope on edukas ja ainulaadne kodumaine ettevõte, mis tegeleb innovatiivsete toiduainepakendite lahenduste väljatöötamise ning turustamisega. Tänaseks on ettevõttel pikaaegseid kliente lisaks Eestile ka mujal Euroopa riikides ning eksport hõlmab 70% müügist. Koostööpartnereid on kokku 20 riigis ning aasta käive on ca 2 M EUR.

Ettevõttel on lisaks Eestile ladu ka Poolas, mis toetab tulevikuambitsiooni kasvada veelgi ning pakkuda kvaliteetseid ning mitmekülgseid pakendilahendusi mitmetele uutele alustavatele ning kasvavatele brändidele.

Poucheurope on ettevõttena väike, aga tubli ning just seetõttu hinnatakse kõrgelt iga töötaja panust!

Ettevõttega Tallinnas oodatakse liituma ambitsioonikat MÜÜGIJUHTI/EKSPORDIJUHTI,kes laiendaks tänast kliendiportfelli nii Eestis kui ka mujal Euroopas vastavalt enda püstitatud müügistrateegiale.

Sina, kes Sa oled rahvusvahelise B2B müügikogemusega tipptegija ja eduka müügiüksuse juht, tule ja ava uksed meie mitmekesisele tooteportfellile Euroopas!

 

Kas see oled Sina?

  • Sa oled olnud eduka müügiüksuse juht ning oled loonud ja ellu viinud müügistrateegiat;
  • Sul on varasem eduelamus B2B müügis eksportturgudel Euroopa Liidus;
  • Sul on varasem edukogemus tulemuste saavutamisel läbi meeskonna;
  • valdad suurepäraselt eesti ja inglise keelt nii kõnes kui kirjas;
  • oled efektiivne läbirääkija, hindad iseseisvust ning Sulle meeldib töötada ka meeskonnas.

 

Ettevõte pakub Sulle unikaalset võimalust professionaalseks ja erialaseks arenguks, tegutsemisvabadust koos eneseteostusvõimalusega, konkurentsivõimelist töötasu ja professionaalset ning toetavat meeskonda ja keskkonda.

Värbamist korraldab Tripod. Kandideerimiseks saada oma CV hiljemalt 28.06.2023 märksõnaga „Poucheurope – ekspordijuht“  e-posti aadressile või kandideeri alloleva nupu kaudu.

Otsinguga seotud küsimustele vastab Tripodi värbamisjuht Elis Luite (523 2620), vaata samuti https://tripod.ee/konkursid/

Tripodi andmekaitsepõhimõtted leiad https://tripod.ee/isikuandmete-kaitse-pohimotted/

 

Kandideeri