fbpx
Kõik Tripodi konkursid Tähtaeg: 14/08/2022

Müügijuht (Põhja-ja Lääne-Eesti)

Swecon on maailmas oma valdkonnas tippklassi kuuluva Volvo ehitustehnika volitatud edasimüüja ja hoolduskeskus nii Rootsis, Saksamaal kui ka Baltikumis. Eestis on Sweconil viis teeninduskeskust, kus lisaks ehitusmasinate müügile pakume esmaklassilist järelteenindust ja müüme varuosi.

 

Meie professionaalses meeskonnas avaneb kogenud müügiprofile võimalus suurepäraseks eneseteostuseks

MÜÜGIJUHI ametikohal Põhja- ja Lääne-Eestis

Sinu võimaluseks on luua ja hoida kliendisuhteid, müües ja rentides rasketehnikat Harju-, Rapla-, Järva-, Pärnu- ja Läänemaal. Professionaalina nõustad ja arendad suhteid tänaste ja potentsiaalsete klientidega oma piirkonnas, koostad müügipakkumisi ja haldad klientide tellimusi. Sa mõtled kaasa, kuidas müüki arendada ja pakkuda kliendile parimaid lahendusi. Selles rollis raporteerid Sa Eesti tegevjuhile, Sinu kõrval töötab kaks müügijuhti.

Kas see oled Sina?

  • Sinu kirg on tehnika. Oled edukas selle tutvustamisel ja soovid töötada kvaliteetsete masinatega.
  • Sul on toetav kogemus ja haridus ning Sind iseloomustab hea analüütiline mõtlemine.
  • Lisaks eesti keelele oskad Sa heal tasemel inglise keelt ning suhtled ka vene keeles.
  • Oled aktiivne tegutseja, julge suhtleja ja hea läbirääkija.
  • Tugeva meeskonna liikmena oled valmis iseseisvaks tööks.

Meie pakume Sulle põnevat ja mitmekülgset tööd rahvusvahelises organisatsioonis. Sul on võimalus anda oma panus meie müügi ja äri edendamiseks. Õpetame ja toetame Sind sisseelamisel. Sweconi meeskond on professionaalne ja üksteist toetav. Lantmännen grupi meeskonnaliikmena on Sul suurepärased võimalused isiklikult areneda ja oma karjääri edendada.

Kandideerimiseks ootame Sinu CV-d hiljemalt 14.08.2022 aadressil või kandideeri alloleva nupu kaudu. Otsinguga seotud küsimustele vastab Tripodi värbamiskonsultant Anni Paves (tel 5787 1713).

Tripodi andmekaitsepõhimõtted leiad https://tripod.ee/isikuandmete-kaitse-pohimotted/.

 

Kandideeri