fbpx
Kõik Tripodi konkursid Tähtaeg: 07/11/2021

Müügijuht

Scandagra Eesti alustas tegevust 1993. aastal. Varem Farm Plant Eesti AS nime kandnud ettevõte tegutseb oma praeguse nime all alates 2013. aastast. Scandagra Eesti on osa Scandagra Groupist, mis kuulub ühiselt Rootsi suurimale põllumajandustootjate ühistule Lantmännen ja Taani põllumajandustootjate ühistule DLG.

Scandagra Eesti on suurim söödatootja ning üks suurimaid põllumajandustoodete ja -teenuste pakkujaid Eestis. Alates 2010. aastast kuulub ettevõttele riigi suurim põllumajanduskaupluste kett, sealhulgas 2015. aastal avatud veebipood. 2020. aasta käive ulatus 118 miljoni euroni.

Praeguseks on ettevõttes üle 120 töötaja; tootmisüksused, laod ja kauplused paiknevad üle Eesti, kontorid asuvad Viljandis, Tartus ja Jüris.

Scandagra otsib oma meeskonda kogenud  MÜÜGIJUHTI.

Müügijuht seisab hea üldise eduka müügistrateegia rakendamise eest ning on võtmeisik tugevate ja pikaajaliste kliendisuhete loomisel ja hoidmisel. Müügijuhi põhiülesanne on juhtida, toetada ja arendada müügimeeskonda. Müügijuhil peaks olema hea silm arvude suhtes, juhtimis- ja läbirääkimisoskused.

Kas see oled Sina?

  • Sul on varasem edukas B2B müügijuhtimise kogemus,
  • Sa oled hea suhtleja ja oled juhtinud oma meeskonda,
  • Sul on head analüüsioskused,
  • Sa valdad vabalt eesti ja inglise keelt,
  • kasuks tuleb eelnev kogemus põllumajandussektorist.

Mida sulle pakume?

Lisaks toetavale ja professionaalsele meeskonnale pakume rahvusvahelises organisatsioonis töötamise kogemust, moodsaid töötingimusi ning motiveerivat põhipalka koos tulemustasuga vastavalt müügitulemustele, ametiautot, mobiiltelefoni ning sülearvutit.

Otsinguga seotud küsimustele vastab värbamisjuht Elis Luite – 523 2620 või .

Kandideerimiseks saada oma CV märksõnaga „müügijuht” aadressile hiljemalt 7. novembriks või kandideeri alloleva nupu kaudu.

Kandideeri