fbpx
Kõik Tripodi konkursid Tähtaeg: 30/05/2021

Müügispetsialist

Otsime meeskonda  MÜÜGISPETSIALISTI,

kelle tööks on hallata suurtest ja keskmise suurusega põllumajandustootjatest koosnevat kliendiportfelli. Töö piirkonnaks on kogu Eesti ja töö võib sobida erineva elukohaga kandidaatidele.

Müügispetsialist vastutab kliendisuhte eest tervikuna selle loomisest kuni järgneva hoidmise ja arendamiseni. Müügispetsialist pakub kliendile lahendusi kogu Scandagra tooteportfelli raames, müües kliendile põllumajandustarvikuid väetistest-seemnetest ja taimekaitsevahenditest, kuni loomasööda ja silotarvikuteni. Lisaks ostab müügispetsialist klientidelt vilja. Olulise osana tööst tuleb jälgida kliendi krediidivõimekust ja planeerida arvete laekumist. Müügispetsialist saab oma töös tuge müügijuhilt, tootejuhtidelt ja abivalmis kolleegidelt. Müügispetsialisti puhkuse ajal teenindab kliente klienditoe osakond. Oma töötamise koha ja kliendikülastuste plaani kujundab müügispetsialist ise ja kodukontori kasutamine on soositud.

 Peamised ootused

  • varasem edukas müügikogemus
  • ettevõtlikkus ja sisemine motiveeritus
  • väga hea eesti ja inglise keele oskus, kasuks tuleb vene keele oskus
  • arusaam peamistest finantsprotsessidest
  • autojuhiluba
  • väga hea organiseerimis- ja planeerimisvõime
  • hea analüüsi- ja läbirääkimisoskus

Ettevõte pakub

Lisaks toredale meeskonnale pakume rahvusvahelises organisatsioonis töötamise kogemust, motiveerivat põhipalka ning lisaks tulemustasu vastavalt müügitulemustele, ametiautot, mobiiltelefoni ning sülearvutit.

 

Otsinguga seotud küsimustele vastab Tripodi värbamisjuht Elis Luite telefonil 523 2620 ja e-posti teel elis.luite@tripod.ee.

Kandideerimise tähtaeg on 30.05.2021

Kandideerimiseks saada oma CV aadressile või kandideeri alloleva nupu kaudu.

Kandideeri