fbpx
Kõik Tripodi konkursid Tähtaeg: 28/10/2021

Õigusvaldkonna juht/ Head of Legal

Pro Kapital Grupp on üks vanimaid ja suuremaid kinnisvaraarendajaid Baltikumis, kus arendatakse terveid piirkondi ühes ümbritseva taristu ja avaliku ruumiga parimates asukohtades Tallinnas, Riias ja Vilniuses eesmärgiga luua ajaloolist väärtustades parimat elukeskkonda.  Iga arendusprojekt on eriline – sellel on oma lugu, keskkond, milles see asub ja inimesed, kellele see piirkond on mõeldud.

Eesmärgiks on turvaline, funktsionaalne ja kaasaegne keskkond, mis kestab kaua ja rikastab linnaruumi, säilitades ja kasvatades selle väärtust.

Pro Kapital Grupp aktsiad on noteeritud Nasdaq Tallinn börsi põhinimekirjas.

Ettevõtte kogenud ja professionaalne meeskond ootab endaga liituma

õigusvaldkonna juhti/Head of Legal,

kelle vastustusvaldkonda kuuluvad küsimused erinevad ekspertteemad õigusvaldkonnast alates planeeringutest kuni ehitus- ja müügilepinguteni. Lisaks börsi ning reglemendiga seonduvad küsimused ning igapäevane tugi ja nõustamine nii lepingute sõlmimisel kui meeskonnaliikmete nõustamisel.

Ootame Sind oma meeskonnaga liituma erialseks eneseteostuseks, kui omad juba kogemust ehitus- ja kinnisvaravaldkonnas. Kasuks tuleb kogemus börsiettevõttes ja vajalik on inglise keele vaba valdamine nii kõnes kui kirjas.

Oled oma ala professionaal. Hindad usaldust ja meeskonnatööd ning Sulle on oluline areneda koos valdkonnaga.

Tule ka anna oma panus terviklike elukeskkondade arendamisse!

Saada oma CV ja kandideerimissoov 28. oktoobiks aadressile  märksõnaga „Pro Kapital“ või kandideeri alloleva nupu kaudu.

Täpsematele küsimustele vastab Leiu Verev,

Kandideeri