fbpx
Kõik Tripodi konkursid Tähtaeg: 31/10/2021

Õigusvaldkonna juht

Kaamos Group on eestimaine uuendusmeelne investeerimisettevõte, mille peamised fookused on suunatud rahvusvaheliselt puidutööstustesse, kinnisvaraarendusse, ehitusse, taastuvenergeetikasse ja iduettevõtlusesse. Oleme kohal nii keskkonnateadliku elu- ja ärikeskkonna arendamisel, Euroopa kaasaegseimate puidutööstuste rajamisel kui ka järgmise ükssarviku eduloo juures. Kaamos Grupi varade maht ületab tänaseks 200 MEUR ning ettevõttes töötab enam kui 300 inimest

Ootame meeskonnaga liituma laia silmaringiga, kogenud ja professionaalset ÕIGUSVALDKONNA JUHTI/HEAD OF LEGAL, kelle vastutusvaldkonda kuulub meeskonna juriidiline nõustamine erinevate põhitegevusvaldkondade raames, õigusvaldkonna arendamine ning majasisese kompetentsikasvu toetamine.

Otsime magistrikraadiga, vähemalt viieaastase kogemusega, eesti keelele lisaks inglise keelt vabalt valdavat iseseisva valdkonna eest vastutavat kogemusega õigusala asjatundjat, keda iseloomustab pidev soov õppida ja areneda koos ettevõttega. Kasuks tuleb vene keele oskus.

Ootame meeskonnaga liituma meie ühiseid väärtusi jagavat uut kaaslast, kellega koos saaksime üheskoos anda panuse ettevõtte jätkusuutlikku kasvu. Tule ja kirjuta meiega oma Elu Lugu.

Kandideerimiseks palun saada oma elulookirjeldus ja sooviavaldus hiljemalt 31.10.2021 märksõnaga „Kaamos HoL“ või kandideeri alloleva nupu kaudu.

Värbamist korraldab Tripod. Rohkem infot annab värbamisjuht Elis Luite 

Kandideeri