fbpx
Kõik Tripodi konkursid Tähtaeg: 27/11/2022

Ostu- ja logistikajuht

Salvest on tugevate traditsioonidega Eesti toiduettevõte. Oleme juba 75 aastat töötanud selle nimel, et igaüks saaks meie tooteid valmistada lihtsalt ja mugavalt nii endale kui ka oma perele. Hindame traditsioone ja kasutame võimalikult palju kodumaist toorainet ning panustame aktiivselt ka mahetootmise arengusse Eestis. Salvesti meeskonnas on Tartus 180 töötajat, kes valmistavad armastatud ja kõrge kvaliteediga tooteid. Salvesti portfellis on alles kõik vana ja hea ning samal ajal täieneb portfell igal aastal uute ja innovaatiliste toodetega.

Tahad oma järgmise karjäärisammu astuda koos tugeva kodumaise toiduettevõttega?
Ootame just Sind, OSTU- JA LOGISTIKAJUHT!

Ostuprotsesside strateegilise juhina on Sul võimalus arendada ostustrateegiat ja -protsesse ning seeläbi tõsta valdkond uuele tasemele. Korraldad ostu-, lao-, transpordi- ja logistikategevusi ning lahendad operatiivselt väljakutsed tarneahela juhtimises. Pead läbirääkimisi ja valid koostööpartnereid. Olles otsejuht neljale meeskonnaliikmele, oled toetav liider ostu ja ladude meeskondadele. Juhtkonna liikmena on Sul võimalus valdkonna arengusse oluliselt panustada ning anda oma osa kiirelt areneva toidutööstuse strateegilisse planeerimisse.

Kas see oled Sina?

  • Sul on kõrgharidus ning strateegiline ostu- või kategooriajuhtimise kogemus.
  • Sind kõnetab ostustrateegia ja -protsesside arendamine ning töö inimestega. Tunned ennast kindlalt varude planeerimises, tarnijate valikus, eelarvestamises ja hangete korraldamises.
  • Lisaks eesti keelele valdad rahvusvaheliseks suhtluseks väga heal tasemel inglise keelt. Vene keele oskus annab lisaeelise.
  • Näed võimalusi ja pakud lahendusi. Oled tugev läbirääkija, süsteemne ja kiire reageerimisvõimega juht ning sihikindel ja koostööle orienteeritud partner.

Pakume Sulle huvitavat valdkonna eestvedaja rolli, kus Sul on võimalus mitmekülgselt panustada ning areneda koos tugeva kodumaise ettevõttega. Sind ootab tugev meeskond ja läbipaistev juhtimiskultuur. Meil on peresõbralik organisatsioon, toetame professionaalset enesearengut ja sportimist. Tugevdame meeskonnavaimu ühistel üritustel, märkame, peame meeles ja tunnustame meie inimesi.

Kandideerimiseks ootame Sinu CV-d hiljemalt 27.11.2022 aadressil või kandideeri alloleva nupu kaudu. Otsinguga seotud küsimustele vastab Tripodi värbamiskonsultant Anni Paves (tel 5787 1713).

Tripodi andmekaitsepõhimõtted leiad https://tripod.ee/isikuandmete-kaitse-pohimotted/.

 

Kandideeri