fbpx
Kõik Tripodi konkursid Tähtaeg: 11/11/2022

Palgaarvestaja

R-Kioski mugavuspoed, Caffeini kohvikud ja ajakirjanduse hulgimüüja Lehepunkt kuuluvad Norra pereettevõtte Reitan gruppi, mis on Euroopa üks suuremaid jaekaubanduskontserne. REITAN grupi mugavuskaubanduse ärisuund Reitan Convenience tegutseb erinevate kaubamärkide all (7-Eleven, Narvesen, Pressbyran, Caffeine, R-Kioski, R-Kiosk jt) üle kogu Skandinaavia ja Baltimaade. Lehepunkt hoolitseb selle eest, et nii kodu- kui ka välismaine ajakirjandus jõuaks igal hommikul trükikodadest enam kui 1400 erinevasse müügipunkti üle kogu Eestimaa. Pea saja R-Kioski mugavuspoe ja neljateistkümne Caffeine kohvikuga tuuakse eestimaalaste ellu maitsvat ja mugavat kosutust igal ajal ja kuhu iganes nad teel on. Eesti meeskonnas on kokku üle 400 töötaja.

Oled innukas
PALGAARVESTAJA

ja tahaksid oma järgmise sammu astuda koos ettevõttega, mis on kõike muud kui tavapärane?

Palgaarvestajana tagad meeskonnaliikmete korrektse palga- ja tööjõumaksude arvestuse ning vajaliku raporteerimise. Oled tasuvaldkonna ekspert, kes on hea koostööpartner frantsiisiettevõtjatele ja raamatupidamisele. Panustad ka töösuhete valdkonda ja ad hoc aruandlusse.

⚡ Reitanis ootavad Sind toetavad kolleegid, tugev organisatsioonkultuur ja nüüdisaegsed töötingimused koos paindliku töökorraldusega.

⚡ Pakume võimalust oma valdkonnas mitmekülgselt panustada ning areneda koos ettevõttega. Hoolime Sinu tervisest, toetame enesearengut, märkame ja tunnustame. Ägeda vaatega avatud kontorit, mis asub Tallinnas Ülemiste Citys, samuti kaugtöö tegemise võimalust.

Kas see oled Sina?

  • Sul on varasem kogemus palgaarvestuses või oled värskelt valdkonda sisenenud ning omad häid erialaseid teadmisi – valdkonna regulatsioonidest ja tööõigusest.
  • Tunned väga hästi MS Office’i programme, sh Excelit.
  • Oled täpne ja kohusetundlik ning oskad planeerida oma aega. Oled uudishimulik ja avatud koostööpartner.
  • Lisaks eesti keelele oskad suhtlustasandil inglise keelt, vene keel tuleb kasuks.

👉 Kandideerimiseks ootame Sinu CV-d koos märksõnaga (positsiooni nimi) hiljemalt 11.11.2022 aadressil või kandideeri alloleva nupu kaudu.

Otsinguga seotud küsimustele vastavad Tripodi värbamiskonsultant Grete Pikani (tel 5454 8633).

Tripodi andmekaitsepõhimõtted leiad https://tripod.ee/isikuandmete-kaitse-pohimotted/.

Kandideeri