fbpx
Kõik Tripodi konkursid Tähtaeg: 23/05/2022

Palgaarvestaja

Reitan Convenience Eesti personaliosakond uueneb! R-Kioski mugavuspoed, Caffeine kohvikukett ja ajakirjanduse hulgimüüja Lehepunkt on osa Norra päritoluga REITAN grupist, mis on Euroopa üks suuremaid jaekaubanduskontserne. REITAN grupi mugavuskaubanduse ärisuund Reitan Convenience tegutseb erinevate kaubamärkide all (7-Eleven, Narvesen, Pressbyran, Caffeine, R-Kioski, R-Kiosk jt) üle kogu Skandinaavia ja Baltimaade. Lehepunkt hoolitseb selle eest, et nii kodu- kui ka välismaine ajakirjandus jõuaks igal hommikul trükikodadest enam kui 1400 erinevasse müügipunkti üle kogu Eestimaa. Pea saja R-Kioski mugavuspoe ja kaheteistkümne Caffeine kohvikuga tuuakse eestimaalaste ellu maitsvat ja mugavat kosutust igal ajal ja kuhu iganes nad teel on. Eesti meeskonnas on kokku üle 400 töötaja.

Reitan Convenience Eesti personaliosakond uueneb!
Hüppa pardale ja arene koos ühe suurima mugavuskaubanduse äriga Euroopas!

Oled asjatundlik PALGAARVESTAJA?

Palgaarvestajana tagad pühendunud meeskonnaliikmete korrektse palga- ja tööjõumaksude arvestuse ning vajaliku raporteerimise. Oled tasuvaldkonna ekspert, kes on hea koostööpartner frantsiisiettevõtjatele ning panustad ka töösuhete valdkonda ja ad hoc aruandlusse.

Kas see oled Sina?

  • Sul on palgaarvestuse töökogemus ning head teadmised valdkonna regulatsioonidest ja tööõigusest.
  • Tunned väga hästi MS Office’i programme, sh Excelit.
  • Lisaks eesti keelele oskad suhtlustasandil inglise ja vene keelt.
  • Oled täpne ja kohusetundlik ning oskad planeerida oma aega. Oled uudishimulik ja avatud koostööpartner.

Pakume Sulle võimalust oma valdkonnas mitmekülgselt panustada ning areneda koos ettevõttega. Sellel teel ootavad Sind toetavad kolleegid, tugev organisatsioonkultuur, nüüdisaegsed töötingimused koos paindliku töökorraldusega. Hoolime Sinu tervisest, toetame enesearengut, märkame ja tunnustame. Meie kontor asub Tallinnas Ülemiste Citys.

Kandideerimiseks ootame Sinu CV-d koos märksõnaga (positsiooni nimi) hiljemalt 23.05.2022 aadressil või kandideeri alloleva nupu kaudu.

Otsinguga seotud küsimustele vastavad Tripodi värbamiskonsultant Grete Pikani (tel 5454 8633).

Tripodi andmekaitsepõhimõtted leiad https://tripod.ee/isikuandmete-kaitse-pohimotted/.

Kandideeri