fbpx
Kõik Tripodi konkursid Tähtaeg: 10/05/2022

Pearaamatupidaja

Vintselle Grupp on pika kogemusega ja edukas kinnisvaraarendus- ja haldusettevõte. Pakume kliendi vajadustel põhinevaid personaalseid lahendusi. Meie portfelli kuulub üle 45 000 m² üüripinda Eestis ja Lätis, kus tegutseb üle 180 kliendi. Grupi hallatavate varade maht on üle 50 miljoni euro. Vintselle on kohalik pere-ettevõte, mille kokkuhoidvas meeskonnas Tallinnas on 10 inimest.

Ootame oma meeskonda asjatundlikku

PEARAAMATUPIDAJAT

Pearaamatupidaja korraldab ja teostab kontserni ettevõtete raamatupidamist ning seisab hea arvestusperioodi sulgemise eest. Sinu ülesandeks on kannete tegemine ja maksuarvestus, Sa koostad kuu- ja aastaaruanded ning konsolideerid grupi tulemused. Teed tihedat koostööd juhtkonnaga ja halduritega neid igakülgselt toetades, nõustades ning tehes erinevaid analüüse ja kokkuvõtteid. Sul on võimalus panustada ettevõtte arengusse.

Kas see oled Sina?

  • Sul on vähemalt viieaastane mitmekülgne töökogemus raamatupidamises. Directo kasutamise kogemus ning töökogemus auditeerimises või kinnisvara valdkonnas annab eelise.
  • Sul on erialane kõrgharidus ning Sa tunned hästi kohalikke valdkonna regulatsioone.
  • Lisaks eesti keelele oskad heal tasemel ka inglise keelt. Vene keele oskus tuleb kasuks.
  • Oled oma töös süsteemne ja iseseisev ning Sul on hea analüüsivõime.

Pakume Sulle mitmekülgset rolli arenevas, stabiilses ja usaldusväärses ettevõttes. Meie juures ootab Sind professionaalne, nooruslik ja toetav meeskond, ühised ettevõtmised ja tööd väärtustav tasu. Toetame Sinu arengut ning sportlikku eluviisi. Meie kontor asub Tallinnas Mustamäel, rakendame ka kodukontorit.

Kandideerimiseks ootame Sinu CV-d hiljemalt 10.05.2022 aadressil  või kandideeri alloleva nupu kaudu.

Otsinguga seotud küsimustele vastab Tripodi värbamiskonsultant Anni Paves (tel 5787 1713).

Tripodi andmekaitsepõhimõtted leiad https://tripod.ee/isikuandmete-kaitse-pohimotted/.

Kandideeri