fbpx
Kõik Tripodi konkursid Tähtaeg: 17/04/2022

Personalijuht

PZU Kindlustus on Leedu kahjukindlustusseltsi AB “Lietuvos draudimas” Eesti filiaal, mis kuulub rahvusvahelisse PZU kontserni ja kasutab Eestis PZU kaubamärki. PZU on rahvusvaheline 200-aastase ajalooga kahjukindlustusselts, mis on Baltimaade üks juhtivaid kindlustusseltse. Eesti meeskonnas töötab kokku 150 inimest. PZU Grupi missiooniks on pakkuda oma klientidele meelerahu ja turvatunnet.

Oled kogemusega personalijuht ja tahaksid kasvavas äris ning eripärases sektoris panustada personalivaldkonna juhtimisse ja arendamisse?

Personalijuht aitab valdkonna strateegilise ja operatiivse juhina ning juhtkonna liikmena kaasa ettevõtte eesmärkide saavutamisele. Sinu roll hõlmab personalijuhtimise kõiki valdkondi ning Sa seisad hea ka töötervishoiu ja suurepärase töötajakogemuse tagamise eest. Sujuva bürootöö korraldamisel on Sulle abiks büroojuht ning personaliarvestuses personalispetsialist. Sul on võimalus tegeleda värbamisega, tasustamise ja tunnustamise põhimõtete arendamisega, tulemusjuhtimise protsessi koordineerimisega ning töötajate arendamise ja koolitamisega. Juhid valdkonna eelarvet, uuendad grupi poliitikaid/kordasid ja raporteerid tulemusi.

Kas see oled Sina?

  • Sul on kõrgharidus ning vähemalt kolmeaastane personalijuhtimise kogemus personalijuhi või personalipartnerina.
  • Sinu jaoks on ühtaegu põnev nii töösuhete haldamine kui personaliprotsesside arendamine.
  • Lisaks eesti keelele valdad heal tasemel inglise keelt.
  • Oled hea suhtlemis- ja läbirääkimisoskusega, kiire reageerimisvõimega ning koostööle orienteeritud partner.

Pakume Sulle laiahaardelist personalivaldkonna eestvedaja rolli, kus Sul on võimalus mitmekülgselt panustada valdkonna igapäevatöösse ja arendamisse. Sind ootavad professionaalsed kolleegid, tugev organisatsioonkultuur, motiveeriv tasu ja nüüdisaegsed töötingimused koos paindliku töökorraldusega. PZU motivatsioonipakett sisaldab 35 päeva puhkust ning meeskonna- ja peredega üritusi. PZU kontor asub Tallinnas, Delta Plaza majas.

Kandideerimiseks ootame Sinu CVd hiljemalt 17.04.2022 aadressile  või kandideeri alloleva nupu kaudu.

Otsinguga seotud küsimustele vastab Tripodi konsultant Anni Paves (tel 5787 1713)

Tripodi andmekaitsepõhimõtted leiad https://tripod.ee/isikuandmete-kaitse-pohimotted/

Kandideeri