fbpx
Kõik Tripodi konkursid Tähtaeg: 14/11/2021

Personalijuht

Standwood on rahvusvahelise haardega noor, kasvav ja arenev Eesti puidutööstusettevõte. Standwoodi tehases valmivad kvaliteetsest lehtpuidust siseviimistlus- ja saunamaterjalid, mis kaunistavad sauna- ja spaaruume nii Euroopas kui ka mujal maailmas. Saue vallas tegutsevas tootmisettevõttes on täna 80 inimest, ettevõtte kasvades on meeskond suurenemas.

Töötajate leidmiseks, hoidmiseks, arendamiseks ning personalistrateegia loomiseks ja elluviimiseks otsime Standwoodi meeskonda

PERSONALIJUHTI.

Personalijuht juhib valdkonna protsesse ja aitab kaasa ettevõtte eesmärkide saavutamisele. Sinu ülesanded hõlmavad personalijuhtimise kõiki valdkondi, sh töötajate värbamine ja arendamine, töö tasustamise ja motivatsioonisüsteemi arendamine, organisatsioonikultuuri edendamine ning juhtide igakülgne toetamine. Sa oled tegus ja hands-on personalivaldkonna ekspert, kes haldab töösuhteid ja teeb personaliarvestust, korraldab sisekommunikatsiooni ja organisatsiooniuuringuid ning seisab hea töötervishoiu- ja tööohutuse tagamise eest. Tootmistöötajate värbamisel on Sulle abiks personalispetsialist.

Kas see oled Sina?

  • Sul on kõrgharidus personalijuhtimisega haakuvas valdkonnas ning vähemalt kolmeaastane personalitöö kogemus, sh värbamise, töösuhete haldamise ja töötajate arendamise alal. Tootmisettevõttes töötamise kogemus annab eelise.
  • Sul on head teadmised tööõigusest ja arusaam nüüdisaegsest personalitööst.
  • Valdad eesti keelt ning räägid suhtlustasemel vene keelt, inglise keele oskus on lisaväärtus.
  • Oled aktiivne ja koostööle orienteeritud toetava suhtumisega partner, kes tahab teha uusi asju, arendada organisatsiooni ja ise areneda.

Tundub huvitav?

Pakume Sulle mitmekülgset personalivaldkonna eestvedaja rolli, kus Sa teed tihedat koostööd tegevjuhi ja tootmismeeskondadega. Sul on võimalus kiiresti kasvavas organisatsioonis ning toetavas ja avatud meeskonnas realiseerida oma kogemus ja ideed, aidata kaasa ettevõtte arengule ja tugeva kultuuri kujundamisele. Sinu töökoht asub Tallinna lähedal Saue vallas Alliku külas.

Kandideerimiseks ootame Sinu CVd hiljemalt 14.11.2021 või kandideeri alloleva nupu kaudu.

Otsinguga seotud küsimustele vastab Tripodi konsultant Anni Paves (tel 5787 1713)

Kandideeri