fbpx
Kõik Tripodi konkursid Tähtaeg: 22/05/2022

Personalijuht

Reitan Convenience Eesti personaliosakond uueneb! R-Kioski mugavuspoed, Caffeine kohvikukett ja ajakirjanduse hulgimüüja Lehepunkt on osa Norra päritoluga REITAN grupist, mis on Euroopa üks suuremaid jaekaubanduskontserne. REITAN grupi mugavuskaubanduse ärisuund Reitan Convenience tegutseb erinevate kaubamärkide all (7-Eleven, Narvesen, Pressbyran, Caffeine, R-Kioski, R-Kiosk jt) üle kogu Skandinaavia ja Baltimaade. Lehepunkt hoolitseb selle eest, et nii kodu- kui ka välismaine ajakirjandus jõuaks igal hommikul trükikodadest enam kui 1400 erinevasse müügipunkti üle kogu Eestimaa. Pea saja R-Kioski mugavuspoe ja kaheteistkümne Caffeine kohvikuga tuuakse eestimaalaste ellu maitsvat ja mugavat kosutust igal ajal ja kuhu iganes nad teel on. Eesti meeskonnas on kokku üle 400 töötaja.

Tahaksid oma järgmise sammu astuda koos ettevõttega,
mis on kõike muud kui tavapärane?

Hüppa pardale ja
arene koos ühe suurima mugavuskaubanduse äriga Euroopas!

Oled kogemusega PERSONALIJUHT?

Personalijuhina toetad kolme kaubamärgi meeskondi valdkonna strateegilise ja operatiivjuhina ning aitad juhtkonna liikmena kaasa ettevõtte unistuste elluviimisele. Oled viieliikmelise spetsialistide meeskonna mentor ja inspireerija. Väärtuspõhises, kestliku mõtteviisiga ja vahetus juhtimiskultuuris on Sul võimalus toetada erinevate valdkondade juhte ning teha koostööd professionaalidega Eestist, Baltikumist ja Põhjamaadest. Sul on võimalus teha personalistrateegia restart ja valdkonna arengusse oluliselt panustada.

Kas see oled Sina?

  • Sul on kõrgharidus ning vähemalt viieaastane personalijuhi töökogemus strateegilises rollis ja dünaamilises keskkonnas.
  • Sind kõnetab personalistrateegia loomine, protsesside arendamine ja töö inimestega.
  • Lisaks eesti keelele valdad rahvusvaheliseks suhtluseks väga heal tasemel inglise keelt.
  • Näed võimalusi ja pakud lahendusi. Sind sütitavad väljakutsed! Oled kiire reageerimisvõimega ning koostööle orienteeritud partner.

Pakume Sulle laiahaardelist personalivaldkonna eestvedaja rolli, kus Sul on võimalus mitmekülgselt panustada ning areneda koos ettevõttega. Hoiame asju lihtsatena ja kohandame oma tegevusi tulevikuga sobivaks. Sellel teel ootavad Sind toetavad kolleegid, tugev organisatsioonkultuur, nüüdisaegsed töötingimused koos paindliku töökorraldusega. Hoolime Sinu tervisest, toetame enesearengut, märkame ja tunnustame. Meie kontor asub Tallinnas Ülemiste Citys.

Kandideerimiseks ootame Sinu CV-d märksõnaga „personalijuht“ hiljemalt 22.05.2022 aadressil  või kandideeri alloleva nupu kaudu.

Otsinguga seotud küsimustele vastab Tripodi värbamiskonsultant Anni Paves (tel 5787 1713).

Tripodi andmekaitsepõhimõtted leiad https://tripod.ee/isikuandmete-kaitse-pohimotted/.

Kandideeri