fbpx
Kõik Tripodi konkursid Tähtaeg: 25/09/2022

Personalijuht

JT IoT on juhtiv globaalne mobiilse IoT ühenduvuse ja operaatorist sõltumatu IoT platvormi pakkuja. Eesti turule sisenes ettevõte Top Connecti eduka omandamise tulemusena. JT IoT aitab ettevõtetel oma seadmeid ühendada, et võimaldada kohest kasutamist ja ühenduvust. Ettevõte on tarninud üle 10 miljoni operaatorist sõltumatu SIM-kaardi üle maailma ning teenindab kliente väikeettevõtetest suurkorporatsioonideni. JT IoT on rahvusvaheline ja laiahaardeline meeskond, kus on 100 tiimiliiget üle maailma ning mille kasvavas meeskonnas luuakse aktiivselt uusi ametikohti.

Tegus ja ambitsioonikas personalijuht,

tule aita JT IoT meeskonnal kasvada nii sisus kui vormis!

Personalijuhina on Sul globaalne roll kasvavas ettevõttes, kus oled organisatsiooni arendamise suunanäitaja ja kultuuri eestvedaja. Sa aitad operatiivselt ümber kujundada pakutavad tugiteenused ja oled orienteeritud julgete unistuste elluviimisele. Juhtrühma partnerina on Sul on võimalus panustada personalitöö kõikides valdkondades. Rahvusvahelises start-up´is saad Sa oma senisele kogemusele anda globaalse mõõtme, tehes koostööd meeskondadega eri riikides. Raporteerid personalidirektorile asukohaga Suurbritannias.

See on Sulle!

  • Sul on kõrgharidus, vähemalt viieaastane personalitöö kogemus, sh kogemus rahvusvahelisel tasandil ning kokkupuude rahvusvahelise tööõigusega.
  • Töökogemus personalijuhina telekommunikatsiooni või IT sektoris annab eelise.
  • Oled rahvusvaheliste värbamiste eestvedaja, suunad sisekommunikatsiooni ja annad oma panuse suurepärase töötajakogemuse hoidmisel ja arendamisel.
  • Valdad väga heal tasemel inglise keelt.
  • Oled meeskonnamängija, tugev planeerija ja elluviija, kes näeb võimalusi ja pakub lahendusi.

Tundub huvitav?

Pakume Sulle mitmekülgset personalivaldkonna eestvedaja rolli dünaamilises keskkonnas. Sul on võimalus olemasolev uueks luua ning ületada kiiresti kasvava ja areneva valdkonna pakutavaid väljakutseid. Sind ootavad professionaalsed kolleegid ning tänane toetav personalitiim ja büroojuht. Sinu kolleegid töötavad üle maailma. Pakume paindlikku töökorraldust, kuid Sinu töökoht võiks asuda Tallinna tiimi juures. JT IoT pakub motiveerivat töötasu ja aastaboonuseid, kõik töötajad omavad ettevõtte aktsiaid.

Kandideerimiseks ootame Sinu CV-d märksõnaga „JT IoT“ hiljemalt 25.09.2022 aadressil . Otsinguga seotud küsimustele vastab Tripodi värbamiskonsultant Anni Paves (tel 5787 1713).

Tripodi andmekaitsepõhimõtted leiad https://tripod.ee/isikuandmete-kaitse-pohimotted/.

Kandideeri