fbpx
Kõik Tripodi konkursid Tähtaeg: 13/08/2023

Personalijuht

Tule astu samm koos meiega tulevikku ühes Eesti juhtivas B2B tehnilisi lahendusi pakkuvas ettevõttes! Ettevõttel on pikk ajalugu ja tegutseme üle Eesti erinevates paikades. Meie ettevõtte tuntus on piiriülene, turupositsioon märkimisväärne ja meie mitmekesises Eesti meeskonnas töötab üle 50 inimese.

Otsime oma meeskonda erilist inimest –
energilist ja innustunud personalijuhti!

 

Ootame Sind, et juhiksid meie personalivaldkonda, mis on üks võtmevaldkondi meie ettevõtte kasvu toetajana ja edu suunajana. Sinu peamiseks ülesandeks saab olema meie inimeste arengu toetamine ja valdkonna sisuline juhtimine, tuues sisse uusi talente, suunates värbamisprotsesse ning edendades meie ettevõtte kultuuri ja väärtusi. Sul avaneb suurepärane võimalus mõjutada personalitööd erinevates asukohtades ning töötada koos inspireerivate spetsialistidega. Lisaks kohalikele väljakutsetele ja võimalustele pakume ka rahvusvahelisi perspektiive ning võimalust õppida meie kontserni rahvusvahelistest praktikatest.

 

Otsime just Sind!

  • Sul on laiahaardeline kogemus personalijuhtimises, kõrgharidus ja head teadmised tööõiguses.
  • Suhtled eesti ja inglise keeles.
  • Oled lahendustele orienteeritud ja meeskonnatööd väärtustav juht ning soovid mitmekülgses rollis valdkonna arendamisse panustada.

 

Töötades koos meiega, saad kogeda dünaamilist ja stimuleerivat töökeskkonda ning arendada oma oskusi ja teadmisi. Oleme pühendunud oma meeskonna heaolule ning pakume Sulle suurepäraseid võimalusi professionaalseks kasvuks.

📢 Kui oled kogenud personalijuht, kes otsib uusi väljakutseid rahvusvahelises ning edukas ettevõttes, siis ootame Sind oma meeskonda!

 

📌 Kandideerimiseks ootame Sinu CV-d märksõnaga „Personalijuht“ hiljemalt 13.08.2023 aadressil või kandideeri alloleva nupu kaudu.

Otsinguga seotud küsimustele vastab Tripodi värbamiskonsultant Anni Paves (tel 5787 1713).

Tripodi andmekaitsepõhimõtted leiad: https://tripod.ee/privaatsuspoliitika/

Kandideeri