fbpx
Kõik Tripodi konkursid Tähtaeg: 14/08/2022

Personalijuht (Rakvere lihatööstus)

HKScan Estonia AS on Eesti suurim ja kogu Baltikumis tegutsev toiduettevõte, mis kuulub Põhjamaade juhtivasse toidutööstuse kontserni HKScan. Peame oma suurimaks väärtuseks maitsvat kodumaist toitu, mis on kasvanud vastutustundlikult, pärit meie oma farmidest ning valmistatud just eestlaste maitse järgi. HKScanis oled osa meeskonnast, kes katab meie inimeste igapäevase toidulaua.

Kogemusega personalipartner või personalijuht Virumaal
– see võib olla Sinu järgmine samm personalijuhtimises!

PERSONALIJUHT (Rakvere lihatööstus)

„Ootan oma meeskonda kogemusega personalivaldkonna eksperti, keda kõnetab mitmekülgne roll suure tootmisüksuse juures. Meiega on Sul võimalus areneda koos Eesti suurima toiduettevõttega, olles partner kogenud juhtidele tootmises ning teha koostööd rahvusvahelise HR meeskonnaga.“

Relika Rohtoja, Baltikumi personalidirektor

Personalijuhina seisad hea Rakvere tootmisüksuse personalivaldkonna protsesside eest, sh värbamine, onboarding, töösuhted, koolitused ja tulemusjuhtimine. Selles rollis on Sul võimalus osaleda erinevates arendusprojektides. Oled eestvedaja kultuuri ja väärtuste arendamisel. Igapäevatöös on Sulle abiks kaks valdkonna spetsialisti, kes toetavad värbamisel, töösuhete haldamisel ja palgaarvestuses. Osaled tasusüsteemide arendamisel ja kui Sind kõnetab tasude valdkond, siis on Sul võimalus seista hea kogu ettevõtte palgaarvestuse eest.

Kas see oled Sina?

  • Sul on kõrgharidus ning vähemalt viieaastane valdkonna kogemus personalijuhi või personalipartnerina. Rahvusvahelises ettevõttes ja tootmise valdkonnas töötamise kogemus on lisaväärtus.
  • Sind kõnetab nii protsesside ja süsteemide arendamine kui töö inimestega.
  • Lisaks eesti keelele valdad heal tasemel inglise keelt ja suhtled ka vene keeles.
  • Oled iseseisev, hea suhtlemisoskusega ja koostööle orienteeritud partner. Sa ei karda õppida uusi asju ja saad suures meeskonnas hästi hakkama.

Sind ootab huvitav töö suure tootmisüksuse personalijuhina, kus Sul on võimalus mitmekülgselt panustada valdkonna igapäevatöösse ja arendamisse. Meie meeskonnas on Sul suurepärane võimalus realiseerida oma kogemused ja teadmised personalivaldkonnast ning ise õppida ja areneda. Sellel teel ootab Sind tugev meeskond ja arenev organisatsioon. Sinu töökoht asub vähemalt kolmel päeval nädalas Rakveres.

Kandideerimiseks ootame Sinu CV-d hiljemalt 14.08.2022 aadressil või kandideeri alloleva nupu kaudu. Otsinguga seotud küsimustele vastab Tripodi värbamiskonsultant Anni Paves (tel 5787 1713).

Tripodi andmekaitsepõhimõtted leiad https://tripod.ee/isikuandmete-kaitse-pohimotted/.

 

Kandideeri