fbpx
Kõik Tripodi konkursid Tähtaeg: 13/02/2022

Personalijuht

AQ Trafotek on 1983. aastal Soomes asutatud ettevõte, mis on spetsialiseerunud innovatiivsetele lahendustele induktiivkomponentide, filtrite, reaktorite ja transformaatorite tootmises. Eesti tehases, mis asub Jüri lähedal Rae Tehnopargis, töötab üle 250 inimese. Alates 2019. aastast kuulub Trafotek rahvusvahelisse AQ Groupi.

Otsime Eesti tehase meeskonda värbamiskogemusega operatiivset

PERSONALIJUHTI

Personalijuht juhib valdkonna protsesse ja aitab tehase juhtkonna liikmena kaasa ettevõtte eesmärkide saavutamisele. Sinu ülesanded hõlmavad personalijuhtimise kõiki valdkondi, kus fookuses on töötajate värbamine ja tootmise juhtide igakülgne toetamine. Sa oled tegus personalivaldkonna ekspert, kes juhib ja arendab värbamisprotsessi, tööandja brändingut ja väärtuspakkumist, haldab töösuhteid ning teeb personali- ja palgaarvestust.

Kas see oled Sina?

  • Sul on kõrgharidus personalijuhtimises või toetavas valdkonnas ning vähemalt viieaastane personalitöö kogemus, sh värbamises ja töösuhete haldamises keskmises või suures ettevõttes. Tootmisettevõttes töötamise kogemus annab eelise.
  • Sul on head teadmised ja kogemus tööõiguses ning Sulle meeldivad numbrid.
  • Lisaks eesti keelele oskad väga hea tasemel inglise keelt ning räägid suhtlustasemel vene keelt.
  • Oled aktiivne ja koostööle orienteeritud toetava ja paindliku suhtumisega partner, kellele meeldivad vaheldusrikkad tööpäevad.

 Tundub huvitav?

Pakume Sulle laiahaardelist personalivaldkonna rolli, kus Sa teed tihedat koostööd tootmise eri tasandi juhtidega. Sind ootavad professionaalseid kolleegid rahvusvahelises kasvavas ettevõttes, nüüdisaegsed töötingimused ja mitmekülgne motivatsioonisüsteem koos lisapuhkuse ja sporditoetusega. Sul on võimalus igapäevaselt suhelda kolmes keeles ja teha suures meeskonnas koostööd väga erinevate inimestega. Sinu tööpäevad on mitmekülgsed ja Sinu töökoht asub Harjumaal, Rae vallas.

Kandideerimiseks ootame Sinu CVd hiljemalt 13.02.2022 aadressile või kandideeri alloleva nupu kaudu.

Otsinguga seotud küsimustele vastab Tripodi konsultant Anni Paves (tel 5787 1713)

Kandideeri