fbpx
Kõik Tripodi konkursid Tähtaeg: 24/10/2021

Personalispetsialist

Lantmännen Unibake on külmutatud pagaritoodete tootja, millel on 6000 pühendunud töötajat ja nüüdisaegsed tehased enam kui 20 riigis. Lantmännen grupi omanikeks on 25 000 Rootsi põllumeest. Eestis töötab Saue tootmisüksuses 150 inimest.

https://www.lantmannen-unibake.com

Otsime kogemusega ja arengule suunatud 

PERSONALISPETSIALISTI 

Personalispetsialistina haldad töösuhteid, töötajate andmeid ja personalivaldkonna raporteid ning toetad tehasetöötajate värbamist ja tööandja väärtuspakkumise arendamist. Sa oled palgaarvestusega seotud küsimuste kontaktisik ja protsessi haldaja. Toetad tehase juhte personalitöös kogu töötaja elutsükli vältel. Selles rollis raporteerid Sa personalipartnerile asukohaga Eestis ning oled osa Soome ja Baltikumi seitsmeliikmelisest personaliosakonnast.

Oled selles rollis edukas, kui:

  • Sul on (rakenduslik) kõrgharidus personalitöös või sellega seonduvas valdkonnas.
  • Sul on töökogemus personaliarvestuses ja -aruandluses (Taavi), (tootmis)töötajate värbamisel, teadmised personalitöö protsessidest, tööõigusest ja kokkupuude palgaarvestusega. Kasuks tuleb varasem kogemus rahvusvahelises keskkonnas suuremas organisatsioonis ja/või tootmisettevõttes.
  • Sa oskad lisaks eesti keelele hästi inglise keelt ning räägid suhtlustasemel vene keelt või oled valmis seda kiiresti arendama.
  • Sa oled hea suhtleja, süsteemne ja kirglik tegevuste koordineerimisel, oskad lahendada probleeme ja võtad initsiatiivi.

Mis Sind meie juures ootab?

Lantmännen Unibake professionaalses meeskonnas on Sul suurepärane võimalus töötada ja areneda põnevas ning rahvusvahelises keskkonnas, tehes koostööd meeskondadega tootmises ning kolleegidega personaliosakonnas. Toetame sportlikku eluviisi ja pakume imemaitsvaid pagaritooteid töökohal ja ka koju võtmiseks. Sinu töökohaks on meie tänapäevane Saue tehas Tallinna lähedal, paar päeva nädalas sobib hästi töötada ka kodukontoris.

Kandideerimiseks ootame Sinu CVd hiljemalt 24.10.2021 või kandideeri alloleva nupu kaudu.

Otsinguga seotud küsimustele vastab Tripodi konsultant Anni Paves (tel 5787 1713)

Kandideeri