fbpx
Kõik Tripodi konkursid Tähtaeg: 13/10/2021

Personalispetsialist

Leibur on Eesti armastatuim ja vanim leivaküpsetaja. Valmistame pagaritooteid juba 258 aastat ja meie auasjaks on kohaliku leivakultuuri edasikandmine. Leibur kuulub suurde rahvusvahelisse kontserni Lantmännen Unibake, mis on osa Rootsi põllumajandusühistust Lantmännen. Meie juured on sügaval Eestis, kuid kontserni kaudu oleme Euroopa juhtivate pagaritööstuste hulgas, mis tegutsevad 24s riigis. See annab meile võimaluse olla pagaritööstuse suunanäitaja nii Eestis kui rahvusvaheliselt.

Otsime asjatundlikku ja proaktiivset

PERSONALISPETSIALISTI

Tule ja aita luua, hoida ning arendada Leiburi meeskonda!

Personalispetsialist on personalijuhi parem käsi, kelle peamised ülesanded on töötajate värbamine, juhtide toetamine, töösuhete haldamine ning koolituste koordineerimine. Selles rollis osaled Sa ka tööandja brändi arendamises ning kohalikes ja rahvusvahelistes personaliprojektides. Töötajate heaolu ja sujuva töökorralduse tagamiseks hoolitsed ka meie kontori eest.

Kas see oled Sina?

  • Sul on töötajate värbamise ja töösuhete haldamise kogemus ning Sa soovid suures organisatsioonis mitmekülgselt personalitöösse panustada.
  • Oled vilunud kontoritarkvara kasutaja ning haarad lennult uusi digilahendusi.
  • Sa valdad väga heal tasemel eesti ja inglise keelt ning räägid suhtlustasemel vene keelt.
  • Oled iseseisev ja aktiivne tegutseja ning julge suhtleja.
  • Näed probleemide asemel võimalusi, oskad seada prioriteete ning väärtustad kõrgel tasemel siseklienditeenindust. Soovid endast alati parima anda.

Tundub huvitav?

Meie pakume Sulle sisukaid ja põnevaid tööpäevi rahvusvahelises organisatsioonis. Sul on võimalus oma igapäevases rollis ise õppida ja areneda. Pakume Sulle erialakoolitusi, samuti lisapuhkust ja sporditoetust. Sind ootavad professionaalsed kolleegid ja toetav HR meeskond. Sinu töökoht asub Tallinnas Mustamäel, rakendame ka kaugtööd.

Kandideerimiseks ootame Sinu CVd hiljemalt 13.10.2021

Otsinguga seotud küsimustele vastab Tripodi konsultant Anni Paves (tel 5787 1713)

Kandideeri