fbpx
Kõik Tripodi konkursid Tähtaeg: 26/04/2023

Põltsamaa Ühisgümnaasiumi direktor

Põltsamaa Ühisgümnaasium on olnud enam kui sada aastat piirkonna hariduselu südameks. Kooli tänane visioon on olla Kesk-Eesti jätkusuutlik ja uuendusmeelne hariduskeskus, kus on turvaline ning esteetiline õpikeskkond, toetatakse iga õppija arengut ning väärtustatakse kõiki inimesi ja usaldusel põhinevat koostööd. Kogu koolipere hõlmab täna lisaks Põltsamaa Ühisgümnaasiumile ka Adavere ja Lustivere õppekeskuseid. Kooli kõige väärtuslikuma vara moodustavad enam kui 70 õpetajat ning üle 900 õppija erinevates kooliastmetes.

Foto autor: Ragnar Vutt, https://kaader.ee/

Pühendunud meeskond ootab südamega eestvedajat kandideerima Põltsamaa Ühisgümnaasiumi DIREKTORI ametikohale!

  • Oled kogenud haridusjuht, kelle süda kuulub koolielu edendamisele.
  • Sinu senises kogemustepagasis on oskus viia ellu ambitsioonikat tulevikuvisiooni, luua suurepärast koolikogemust juhina kogu kooliperele.
  • Sul on nägemus hariduskeskuse väärtuspõhisest arendamisest ning oled kursis haridusinnovatsiooni ja tulevikukooli peamiste arengusuundadega.
  • Oled omandanud magistrikraadi ning valdad lisaks emakeelele väga heal tasemel inglise keelt.

Tule ja anna Põltsamaa Ühisgümnaasiumi järgmisele arenguetapile hoogu!

Personaliotsingut viib läbi Tripod. Täpsemat infot annab värbamisjuht Elis Luite (523 2620). Kandideerimiseks saada oma CV hiljemalt 26.04.2023 märksõnaga „Põltsamaa Ühisgümnaasiumi direktor“ e-mailile cv@tripod.ee.

Tripodi andmekaitsepõhimõtted leiad: https://tripod.ee/isikuandmete-kaitse-pohimotted/.