fbpx
Kõik Tripodi konkursid Tähtaeg: 09/01/2022

Projekteerimise projektijuht

Pro Kapital Grupp on üks vanemaid ja suuremaid kinnisvaraarendajaid Baltikumis, kus arendatakse terveid piirkondi ühes ümbritseva taristu ja avaliku ruumiga parimates asukohtades Tallinnas, Riias ja Vilniuses. Eesmärk on  luua ajaloolist väärtustades parimat elukeskkonda.  Iga arendusprojekt on eriline – sellel on oma lugu, keskkond, milles see asub ja inimesed, kellele see piirkond on mõeldud.

PRO KAPITAL KASVAB

Ettevõtte kogenud ja professionaalne meeskond ootab endaga liituma

PROJEKTEERIMISE PROJEKTIJUHTI

Sinu ülesandeks on kinnisvaraobjektide projekteerimistööde korraldamine ja juhtimine ning kontrollimine. Koordineerid arendusprojektide projekteerimist vastavates töölõikudes. Korraldad projekteerimishankeid ja projekteerimislepingute sõlmimist ning kontrollid nende täitmist. Töötad välja arendusprojektide optimaalseimaid lahendusi (iseseisvalt või koostöös partnerettevõtetega) ja korraldad ehituslubade saamist. Komplekteerid ehitushangete jaoks vajaliku dokumentatsiooni ja koostad tehnilisi kirjeldusi. Suhtled projekteerimisküsimustes riigi ja kohalike omavalitsuste asutuste ja ametitega.

Oled suurepärane kandidaat, kui Sul on ehitusalane kõrgharidus, vähemalt 5-aastane kogemus projekteerimise valdkonnas, oled vilunud arvutikasutaja, oma töös täpne ja korrektne. Valdad väga heal tasemel eesti keelt ning oled vilunud projekteerimistarkvara kasutaja.

Pakume uutele kolleegidele kaasaegseid ja motiveerivaid töötingimusi, vaheldusrikast tööd rahvusvahelises ettevõttes ja võimalust anda oma panus uute elukeskkondade loomisel, toetavat meeskonda ja konkurentsivõimelist töötasu.

Tule ja anna oma panus terviklike elukeskkondade arendamisse!

Personaliotsingut viib läbi Tripod. Otsinguga seotud küsimustele vastab värbamiskonsultant Maria Rudkowski ()

Kandideerimiseks saada palun oma CV hiljemalt 09.01.2022 e-posti aadressile või kandideeri alloleva nupu kaudu.

Kandideeri