fbpx
Kõik Tripodi konkursid Tähtaeg: 27/11/2022

REGIOONIJUHT

R-Kioski mugavuspoed, Caffeini kohvikud ja ajakirjanduse hulgimüüja Lehepunkt kuuluvad Norra pereettevõtte Reitan gruppi, mis on Euroopa üks suuremaid jaekaubanduskontserne. REITAN grupi mugavuskaubanduse ärisuund Reitan Convenience tegutseb erinevate kaubamärkide all (7-Eleven, Narvesen, Pressbyran, Caffeine, R-Kioski, R-Kiosk jt) üle kogu Skandinaavia ja Baltimaade. Lehepunkt hoolitseb selle eest, et nii kodu- kui ka välismaine ajakirjandus jõuaks igal hommikul trükikodadest enam kui 1400 erinevasse müügipunkti üle kogu Eestimaa. Pea saja R-Kioski mugavuspoe ja neljateistkümne Caffeine kohvikuga tuuakse eestimaalaste ellu maitsvat ja mugavat kosutust igal ajal ja kuhu iganes nad teel on. Eesti meeskonnas on kokku üle 400 töötaja

Oled ambitsioonikas
REGIOONIJUHT

ja tahaksid oma järgmise sammu astuda koos ettevõttega, mis on kõike muud kui tavapärane?

Regioonijuhina on Sinu rolliks Tallinna, Rapla, Viljandi, Tartu ja Võru regiooni efektiivne juhtimine. Aitad 31 kauplusel tulemusi saavutada vastavalt kokkulepitud eelarvetele. Oled heaks koostööpartneriks frantsiisipidajatele, poodide juhatajatele ja teenindajatele. Kaasame Sind arendusprojektidesse, töötajate koolitamisse ja organisatsioonikultuuri kujundamisse.

NB! Töö on projektipõhine lapsehoolduspuhkuse asenduseks, kuid kindlasti leiame põnevaid karjäärivõimalusi ka edaspidiseks!

⚡ Reitanis ootavad Sind toetavad kolleegid, tugev organisatsioonkultuur ja nüüdisaegsed töötingimused koos paindliku töökorraldusega.

⚡ Pakume võimalust oma valdkonnas mitmekülgselt panustada ning areneda koos ettevõttega. Hoolime Sinu tervisest, toetame enesearengut, märkame ja tunnustame. Meil on ägeda vaatega avatud kontor, mis asub Tallinnas Ülemiste Citys. Mugavaks töö tegemiseks anname ametiauto ja kütusekompensatsiooni.

Kas see oled Sina?

  • Sul on varasem müügitöö kogemus jaekaubanduses ja head majandusalased teadmised.
  • Sa oled juhtinud suuri tiime, sest anname Sulle 80-liikmelise professionaalidest koosneva meeskonna.
  • Sulle meeldib iseseisvalt töötada, oled tulemustele orienteeritud ja kiire otsustaja.
  • Sind ei heiduta pingelised olukorrad ja Sa oled suurepärane läbirääkija.
  • Valdad eesti ja inglise keelt, vene keel tuleb kasuks.

👉 Kandideerimiseks ootame Sinu CV-d koos märksõnaga (positsiooni nimi) hiljemalt 27.11.2022 aadressil või kandideeri alloleva nupu kaudu.

Otsinguga seotud küsimustele vastavad Tripodi värbamiskonsultant Grete Pikani (tel 5454 8633).

Tripodi andmekaitsepõhimõtted leiad https://tripod.ee/isikuandmete-kaitse-pohimotted/.

Kandideeri