fbpx
Kõik Tripodi konkursid Tähtaeg: 09/01/2022

RETSEPTIRAVIMITE TOOTEJUHT

Teva Pharmaceutical Industries Ltd. (Teva) on juhtiv ülemaailmne ravimiettevõte, mis pakub kvaliteetseid patsiendikeskseid tervishoiulahendusi, mida kasutavad iga päev miljonid patsiendid. Tevas on meie kireks elukvaliteedi ja tervishoiu parendamine kogu maailmas.

Teva Baltimaades

  • Neli asukohta kolmes Balti riigis – tootmine ning kolm müügi- ja turustusüksust
  • Meeskonnas ligi 300 pühendunud töötajat
  • Tooteid tarnime enam kui 50 riiki (peamiselt USA, EL ja Jaapan)

Sinu ülesanne on viia ellu tootestrateegiat, lisaks suhtled arvamusliidritega (KOL). Töötad välja ja viid ellu retseptiravimite portfelli strateegia, sealhulgas hinnastamise ja turuletoomise osas. Töötad välja ning viid ellu müügi- ja turundusstrateegia oma portfelli raames. Vastutad uute toodete turuletoomise eest, koostad ja kohandad turundusmaterjale, koolitad ravimiesindajaid. Korraldad ja juhid Teva üritusi tervishoiutöötajatele. Valmistad ette ja viid läbi näost näkku kohtumisi arvamusliidritega (arstid) üle Eesti.

Otsime just Sind, kui Sul on kõrgharidus (eelistatud meditsiini, farmaatsia või biotehnoloogia alal) ning vähemalt kaheaastane kogemus retseptiravimite tootejuhina. Omad turunduskogemust innovaatilisest ettevõttest ning valdad väga heal tasemel eesti ja inglise keelt. Oskad seada prioriteete ja oma aega planeerida ning tunned ennast hästi pidevalt muutuvas keskkonnas. Oled väga hea meeskonnamängija ning suudad töötada ka iseseisvalt. Sul on kehtiv B-kategooria autojuhiluba ning oled valmis tööreisideks.

Meie pakume Sulle põnevat ja mitmekülgset tööd rahvusvahelises oma ala juhtivas organisatsioonis. Pakume ka konkurentsivõimelist motivatsioonipaketti, kõiki tööks vajalikke vahendeid ning tervishoiukindlustust.

Otsinguga seotud küsimustele vastab Tripodi värbamiskonsultant Maria Rudkowski ().

Kandideerimiseks saada palun oma CV hiljemalt 09.01.2022 e-posti aadressile või kandideeri alloleva nupu kaudu.

Kandideeri