fbpx
Kõik Tripodi konkursid Tähtaeg: 29/01/2023

Tallinna Linnaplaneerimise Ameti juhataja

Tallinna Linnaplaneerimise Ameti eesmärk on tagada Tallinna elanikele hea elukvaliteet ning turvaline ja hästi ühendatud linnaruum. Amet kavandab linna jätkusuutlikku ja harmoonilist arengut, arvestades olemasoleva linnakeskkonna väärtusi, ning loob eeldused kultuurilise, sotsiaalse, majandusliku ja looduskeskkonna pikaajaliseks ja sidusaks arenguks.

Loe Tallinna tulevikuplaanidest: Tallinn 2035

Ootame oma missioonitundega ja professionaalse meeskonnaga liituma

Linnaplaneerimise Ameti juhatajat

Tule ja loome koos rohelist maailmalinna!

Usaldame Sulle linna arengu strateegilise eestvedamise. Oled inspireeriv liider 111-liikmelisele meeskonnale ning seisad hea linna ruumilise arengu, planeeringute, ehituse ja järelevalve eest. Sinu asutusel on suur roll hoida ja arendada linna ehituspärandit. Teed tihedat koostööd nii kolleegidega linnaorganisatsioonis kui ka väliste partneritega. Sind ootab arenev meeskond, kelle missiooniks on luua tark, hooliv ja kodune linn.

Otsime sellesse rolli visiooniga tugevat juhti, kellel on tahet eest vedada väga olulist ja unikaalset valdkonda. Edukal kandidaadil on erialast kompetentsi toetav kõrgharidus ning kogemus ehituse, planeeringute ja/või muinsuskaitse valdkonnas. Avaliku sektori tundmine annab eelise. Ootame, et Sa oled inimeste, muudatuste ja protsesside oskuslik juht ning Sul on kogemus innovatsiooniprojektide eestvedamisel. Arendad hästitoimivat koostööd ning rakendad oma valdkonnas edukalt tulemusmõõdikuid. Sa oled avatud suhtleja ja hea esineja, kes väljendab oma mõtteid vabalt nii eesti kui ka inglise keeles.

Mis Sind ootab?

  • See on suure ühiskondliku mõjuga väljakutse, mis aitab ellu viia Tallinn 2035 strateegiat. Panustad kvaliteetse linnaruumi arengusse. Sellel teel ootab Sind ainulaadne eneseteostusvõimalus ja ambitsioonikas eesmärk juhtida mahukaid ning silmaga nähtavaid arenguid pealinna linnaruumis.
  • Lubame põnevaid kohtumisi, ootamatusi teekonnal, uusi teemasid, õppimist ja arengut koos pühendunud meeskonnaga.
  • Pakume Sulle väärilist töötasu, mitmeid soodustusi, 35 päeva puhkust, paindlikkust ning töökohta linna südames.

Kandideerimiseks ootame Sinu CV-d hiljemalt 29.01.2023 aadressil . Otsinguga seotud küsimustele vastab Tripodi värbamiskonsultant Anni Paves (tel 5787 1713).

Tripodi andmekaitsepõhimõtted leiad https://tripod.ee/isikuandmete-kaitse-pohimotted/.

Kandideeri