fbpx
Kõik Tripodi konkursid Tähtaeg: 27/06/2021

Telema meeskond ootab liituma Sind, õpihimuline ning tehniliselt nutikas TARKVARA TOOTEOMANIK 

 

Sinu vastutusalaks on oma tooteportfelli tarkvaratoodete arendustegevuse koordineerimine ja nende tehniline haldus. Sa oled tootearenduse projekti raames peamine kontakt kõikidele osapooltele ettevõtte sees ja  koostööpartneritele. Sa jagad pidevalt ülevaatlikku infot arenduse staatuse osas nii kirjalikult kui suuliselt. Sa koordineerid arendusmeeskonna tööd ning seisad hea selle eest, et vajalikud arendused saaksid õiges järjekorras ja õigeaegselt tehtud. Lähtud tootejuhi poolt koostatud roadmapist ja valvad tootearenduse taskide backlogi.

Kas see oled Sina?

Sul on kõrgharidus ja töökogemus IT valdkonnas (nt. tarkvara äriline või tehniline tellija/projektijuht). Kasuks tuleb kogemus  müügi-, logistika- või kaubandusvaldkonnas. Sa oled suurepärane suhtleja ning Sul on väga hea üldistamisoskus ja analüütiline meel. Sulle meeldib töötada inimestega ja näeksid ennast meeleldi efektiivselt koordineerimas professionaalseid kolleege ja arendusprojekte. Sul on väga hea kirjalik ja suuline eneseväljendusoskus nii eesti kui ka inglise keeles. Kasuks tuleb kogemus rakendustes Jira ja Confluence.

Telema pakub

uusi teadmisi tarneahela andmevahetuse lahendustest ja võimalust saada osa põnevatest arendusprojektidest rahvusvahelises ärivaldkonnas. Tegutsemist koos motiveeritud ja oma ala ekspertidest koosneva meeskonnaga, kellelt on palju õppida. Tööalast väljaõpet ja täiendkoolitusi, tulemustest sõltuvat töötasu ning sportimishüvitisi.

Kandideerimiseks saada palun enda CV hiljemalt 27.06.2021 aadressile  või kandideeri alloleva nupu kaudu.

Otsinguga seotud küsimustele vastab Tripodi värbamisjuht Elis Luite telefonil 523 2620.

Kandideeri

Telema AS on 2000. aastast tegutsev Eesti IT ettevõte ja suurim Baltikumi EDI ja e-arvete operaator. Telema abil vahetavad omavahel elektroonseid tellimusi ja arveid ligi 4700 kauplust ja 1300 tarnijat, säästes nii hulga raha ja aega. Rohkem infot – www.telema.com