fbpx
Kõik Tripodi konkursid Tähtaeg: 16/10/2022

Tarneahelajuht

Kaamos Group on 2002. aastal asutatud kodumaise kapitaliga investeerimisfirma, mis koondab enda alla kõik Kaamose ettevõtted. Kaamos Groupi suurimad investeeringud hõlmavad kinnisvaraarendust, ehitust, puidutööstust ning energeetikat. 2021. aasta lõpu seisuga oli gruppi kuuluvate ettevõtete varade maht 247 miljonit eurot ning omakapital 139,9 miljonit eurot. Kaamos Group on tööandja enam kui 350 inimesele.

Kaamose tegevust iseloomustab suund oma strateegia ning tegevustega saavutada targalt planeeritud ning ambitsioonikat kasvu ning arendada efektiivseid toimemudeleid.

Kaamos ootab oma tipptegijatest juhtkonnaga liituma grupiülese vastutusega TARNEAHELAJUHTI.

Otsime just Sind!

  • oled vähemalt viieaastase kogemusega strateegilise kogemusega tarneahelajuht, kelle vastutusalas on partneritega koostöö üle maailma
  • Sul on magistrikraad ning Sind iseloomustab arenemissoov ja õpitahe
  • oled oma senistes tegevustes näidanud üles initsiatiivi, toonud valdkonda algatusi, mis on viinud Sinu ja meeskonna tulemused uuele tasemele
  • valdad vabalt eesti ja inglise keelt
  • juhina oled olnud oma meeskonna jaoks laitmatu eeskuju ning pühendumise ning tööeetika kandja.

Tule ja liitu Kaamose tipptegijatest juhtkonnaga ning anna oma panus kogu grupi arengusse kasvades ise ja kasutades võimalusi, mida pakub tugev ja arenev organisatsioon!

Värbamist korraldab Tripod. Kandideerimiseks palun saada oma elulookirjeldus ja sooviavaldus hiljemalt 16.10.2022 märksõnaga „Kaamos tarneahelajuht“ või kandideeri alloleva nupu kaudu.

Otsinguga seotud küsimustele vastab Tripodi värbamisjuht Elis Luite (52 32 620).

Tripodi andmekaitsepõhimõtted leiad https://tripod.ee/isikuandmete-kaitse-pohimotted/

Kandideeri