fbpx
Kõik Tripodi konkursid Tähtaeg: 02/01/2023

Teenindus- ja kommertsjuht, juhatuse liige

TS Laevad korraldab igapäevast praamiliiklust Eestis mandri ja suursaarte vahel. Ettevõte on Tallinna Sadama tütarettevõte ning opereerib igapäevaselt 5 parvlaevaga, pakkudes ülesõitu aastas enam kui 2 miljonile reisijale ning enam kui miljonile sõidukile. Laevadel on koostöös partneritega välja arendatud kaasaegne teeninduskontseptsioon, kus igal ülesõidul pakub ettevõte lisaks turvalisele ning kiirele veetee ületusele ka võimalust aega nautida. Täna vaatab ettevõte tulevikku ning kavandab strateegiliselt uute teenuste ning valdkondade arendamist nii Eestis kui rahvusvaheliselt.

Tule ja liitu meeskonnaga,

teenindus- ja kommertsjuht, juhatuse liige,

et anda oma panus tänase teenindusstandardi hoidmisel ja arendamisel ning uute valdkondade ja teenuste käivitamisel.

Otsime just Sind kui oled oma senises karjääris olnud eestvedaja suures organisatsoonis müügi- ja/või teenidusvaldkonna juhina. Sul on kogemus nii suurte meeskondade, teenindus – ja müügiprotsesside kui ka partneritega tehtava koostöö arendamisel. Oled inimesena suure visiooni meeskonnani tooja ja vajadusel väikeste asjade jumalaks. Sinu tähelepanu ja hool on suunatud alati inimesele, nii organisatsioonis sees kui väljas.

Sinu eestvedamisel on jõudnud teenindusse innovatsioon ja tehnilised lahendused, mis aitavad ettevõttel oma klientidega suhelda. Kohaned kiiresti ning uued ideed ja valdkonnad käivitavad Sinus tahte olla osa ambitsioonikatest plaanidest.

Sinu seatav siht ja mõju ulatub iga Eesti inimeseni. Sinu julgus ja hoolivus annavad suuna ja piirid kliendikogemusele Eesti kõige külastatumatel saartel. Tule ja anna oma panus, et iga kojusõit või külaskäik oleks kantud turvalisest ja mugavast mereteest.

Kirjuta oma tööraamatusse merekogemus ainulaadse ja areneva ettevõttega!

Värbamist korraldab Tripod. Kandideerimiseks palume saata oma CV hiljemalt 02.01.2023 märksõnaga „TS Laevad“ e-mailile või kandideeri alloleva nupu kaudu.

Otsinguga seotud küsimustele vastab Tripodi värbamisjuht Elis Luite (52 32 620), vaata samuti https://tripod.ee/konkursid/

Tripodi andmekaitsepõhimõtted leiad https://tripod.ee/isikuandmete-kaitse-pohimotted/

 

 

 

Kandideeri