fbpx
Kõik Tripodi konkursid Tähtaeg: 16/05/2021

Teeninduse ja varuosade ärivaldkonna juht

Swecon on Volvo ehitustehnika volitatud edasimüüja ja hoolduskeskus nii Rootsis, Saksamaal kui ka Baltikumis. Eestis on Sweconil viis teeninduskeskust, kus lisaks ehitusmasinate müügile pakutakse esmaklassilist järelteenindust ja müüakse varuosi. 

 

Kandideeri

Ärivaldkonna juht seisab hea järelteeninduse ärivaldkonna kasumlikkuse, arendamise, äriplaani koostamise ja täitmise ning Sweconi grupi strateegiate elluviimise eest Eestis. Sa analüüsid turgu, kaardistad võimalusi, optimeerid ja arendad protsesse ning oled toeks operatiivmeeskonnale. Koordineerid projekte ja ühtlustad protsesse Baltikumi tasemel. Selles rollis oled Sa juhtrühma liige ja raporteerid Eesti tegevjuhile. Sinu meeskonnas on kaks regionaalset teenindusjuhti, kes korraldavad operatiivtasandil mehaanikute, lao ja varuosade spetsialistide tööd.

Edukal kandidaadil on kõrgharidus, vähemalt viieaastane edukogemus teenuse müügis ja inimeste juhtimisel. Sa oskad väga heal tasemel eesti ja inglise keelt ning räägid suhtlustasandil vene keelt. Väärtustad meeskonnatööd, oled strateegilise vaatega ning klindile orienteeritud muudatuste eestvedaja ja protsesside arendaja, kes tahab koos ettevõttega areneda.

Pakume Sulle põnevat ja mitmekülgset tööd rahvusvahelises organisatsioonis. Sul on võimalus anda oma panus meie äri edendamiseks. Sweconi meeskond on arengule suunatud ja üksteist toetav. Lantmänneni grupi meeskonnaliikmena on Sul suurepärased võimalused isiklikult areneda ja oma karjääri edendada. Anname sinu kasutusse ametiauto ning Sinu töökoht asub Rae vallas Sweconi uues esinduses.

 

Kandideerimiseks saada oma CV hiljemalt 16.05.2021 e-posti aadressile või kandideeri üleval oleva nupu kaudu.

Otsinguga seotud küsimustele vastab Tripodi värbamiskonsultant Anni Paves tel 5787 1713