fbpx
Kõik Tripodi konkursid Tähtaeg: 15/01/2023

COO

Nordzero OÜ on innovaatiline, kiiresti kasvav ja edukas Eesti startup, kes on arendanud välja wellness brändi Cleverfy. 4 aastat tagasi alustatud äritegevusega on tänaseks saavutatud liidripositsioon Amazonis, olles top-seller. Cleverfy bränd müüb Amazoni platvormil oma kategooria tipptooteid, mida tarbitakse suure potentsiaaliga heaolutoodete segmendis kasvavas tempos üle maailma. Ettevõttel on üle 1.3 miljoni kliendi ning iga-aastane ärimaht ületab 19.5 miljonit USD. Täna tegutsetakse mitmel turul: USA-s, Kanadas, Ühendkuningriigis ja mitmes Euroopa riigis.

2023 aasta eesmärk on veelgi tugevdada antud positsiooni ning laieneda uutesse e-kanalitesse ja füüsilistesse poodidesse/jaekaubandusse. Ettevõtte peakontoriga Tallinnas oodatakse liituma COO-d,

et lisaks e-kaubanduse tipptegija positsioonile teha üheskoos teoks plaan saavutada samaväärne positsioon ka maailma jaekaubanduses.

Sina, kes Sa oled FMCG maailma rahvusvahelise kogemusega tipptegija ja eduka müügiorganisatsiooni juht, tule ja avame koos uksed meie toodetele jaekaubanduses! Tule ja Sinu päralt on terve maailm!

Otsime just Sind:

  • Sa oled olnud eduka müügiorganisatsiooni tippjuht;
  • Sul on varasem edukogemus tulemuste saavutamisel läbi meeskonna;
  • Valdad suurepäraselt eesti ja inglise keelt nii kõnes kui kirjas;

Me pakume Sulle unikaalset võimalust arenguks nii isiklikus plaanis kui ka professionaalselt.

Btw, järgmise kümnendi maailmas ei ole midagi olulisemat kui kanda hoolt oma enese heaolu eest. Sellel teekonnal oleme juba astunud samme olemaks edukas teerajaja.

Tule ja anname koos hoogu, et tuua midagi head igasse päeva – helista ja räägime lähemalt!

 Värbamist korraldab Tripod. Kandideerimiseks palume saata oma CV hiljemalt 15.01.2023 märksõnaga „Nordzero“ e-mailile või kandideeri alloleva nupu kaudu.

Otsinguga seotud küsimustele vastab Tripodi värbamisjuht Elis Luite (52 32 620), vaata samuti https://tripod.ee/konkursid/

Tripodi andmekaitsepõhimõtted leiad https://tripod.ee/isikuandmete-kaitse-pohimotted/

Kandideeri