fbpx
Kõik Tripodi konkursid Tähtaeg: 02/01/2022

Tegevjuht /Juhatuse liige

Operail on pika kogemusega rahvusvaheline logistikaettevõte. Meie tegevuse kese on raudtee – kaubaveod, vagunite rent ning veeremi ehitus, remont ja hooldus. Operaili kontsernis on ligi 600 inimest, viimase 12 kuu käive ületas 70 miljonit eurot. Operail Leasing on ASi Operail tütarettevõte – tegeleme vagunite rendiga 1520-mm raudteevõrgustikul ja Soomes ning tulevikus on plaanis veelgi laieneda ja kasvada.

Operail Leasing ootab oma meeskonnaga liituma tegevjuhti / juhatuse liiget, et viia koos ellu järgmise perioodi kasvustrateegia. 

Sul on võimalus juhtida suuremahulise äri igapäevatööd ja arendamist. Oled strateegiline juht, kes eesmärgistab teenuse ja kujundab selle sisu. Hindad võimalikke äririske ning esitled arengusuundi ja arendusprojekte. Kliendibaasi laiendades kasvatad portfelli, hoiad kliendisuhteid ja pead läbirääkimisi. Oma inimesi toetades ja innustades oled tugev muudatuste eestvedaja. Lood oma väikese, praegu seitsmeliikmelise tiimi jaoks sobiva organisatsiooni ülesehituse ja tõhusa töökorralduse, et tulevikus veelgi kasvada.

Edukal kandidaadil on kõrgharidus ning strateegilise juhtimise kogemus tegevjuhina. Oled edukalt arendanud või juurutanud B2B äris uusi tooteid või teenuseid ja juhtinud muudatusi. Raudtee-, logistika- või transpordivaldkonna ning digiteerimisprojektide juhtimise kogemus annavad lisaeelise. Oled vabalt inglise ja vene keelt valdav kogenud ärijuht, kellele meeldivad väljakutsed ja meeskonnatöö.

Sul on võimalus arenevas äris ennast teostada, arendada teenust ja turge, juhtida protsesse ja juhtida asjatundliku meeskonna arengut. Operaili peakontor asub Tallinnas, selles rollis on Sul võimalus ka reisida.

Kandideerimiseks saada oma CV hiljemalt 2.01.2022 aadressile või kandideeri alloleva nupu kaudu.

Otsinguga seotud küsimustele vastab Tripodi värbamiskonsultant Anni Paves (5787 1713)

Kandideeri