fbpx
Kõik Tripodi konkursid Tähtaeg: 09/07/2023

TEGEVJUHT

Fruit Xpress OÜ tegutseb 2008. aastast ja on üks Eesti suurimatest puu, köögivilja ja muude toidugruppide maaletoojatest, varustades värske toidukaubaga paljusid Eesti juhtivaid toitlustussektori ettevõtteid – restorane, hotelle, suurkööke ja catering-teenuse pakkujad. Fruit Xpress teenindab kliente üle Eesti ning opereerib ladusid ja teeninduskeskusi Tallinnas ja Tartus. Ettevõtte annab tööd ligi 120 inimesele ning müügikäibe prognoos 2023. aastal on suurusjärgus 40 MEUR. Alates aastast 2022 kuulub ettevõte juhtivasse rahvusvahelisse toitlustuskontserni BIDCORP.

Fruit Xpress on arengus tegemas järgmist hüpet ning ootab tööka kollektiiviga liituma

TEGEVJUHTI.

Ettevõtte tegevjuhina oled järgmise etapi kasvustrateegia eestvedajaks, arendades protsesse ning oled suunaseadjaks ettevõtte tiigrihüppele. Juhid igapäevaselt tugiteenuseid, aitad suunda seada tootegrupijuhtimisel ja annad oma panuse kliendiportfelli kasvu. Tulevikukasvu mootoriks on lao- ja logistikakeskuse arendamine.

Sinu eestvedamisel kujundatakse järgmiseks arenguetapiks optimaalne juhtimisstruktuur ning oled igapäevaseks inspireerijaks tulemuste saavutamisel kogu meeskonnale. Sinu meeskonnaks on igapäevaselt nii tänased pühendunud tegijad kui kogu rahvusvaheline taustajõud nii Baltikumis kui globaalselt.

 

Kas see oled Sina?

  • Oled toiduainetetööstuse taustaga müügidirektor või tegevjuht.
  • Oled asjatundja nii müügi-, turunduse- kui tootejuhtimise teemadel.
  • Sul on vahetu kogemus või hea arusaam juhtkonna liikmena tugiteenuste juhtimisest.
  • Muude saavutuste kõrval oled jõudnud ülikoolidiplomini.
  • Sul on kogemus protsesside efektiivistamisel ja oled kursis kvaliteedijuhtimise põhimõtetega ning tunned kaasaegseid IT süsteeme, mida valdkonnas kasutatakse.
  • Valdad suurepäraselt inglise ja eesti keelt, vene keele oskus suhtlustasandil tuleb kasuks.

 

Mida Fruit Xpress Sulle pakub?

Ettevõte on kasvukursil ning see on unikaalne võimalus kasvavas äris ennast teostada arendades pakutavaid teenuseid, protsesse, kliendiportfelli ning lisaks juhtida pühendunud meeskonda.

 

Tule ja kasva koos Fruit Xpressiga!

Kandideerimiseks saada oma CV hiljemalt 09.07.2023 märksõnaga „Fruit Xpress“ e-mailile cv@tripod.ee. Otsinguga seotud küsimustele vastab Tripodi värbamisjuht Elis Luite (52 32 620), vaata samuti https://tripod.ee/konkursid/

Tripodi andmekaitsepõhimõtted leiad: https://tripod.ee/isikuandmete-kaitsepohimotted/

 

Kandideeri