fbpx
Kõik Tripodi konkursid Tähtaeg: 04/06/2023

Tehase juht

Briti päritolu pereäri Fine Bedding Company missioon on luua kogemust, mis tagab suurepärase une. Oleme panustanud enam kui 100 aastat innovatsiooni. Meie vastutustundlikult toodetud tooted on tippkvaliteediga ja valmistatud kestma. Kõik tekid ja padjad toodetakse keskkonnasõbralikult Eestis (Lääne-Virumaal Haljalas), kust need lähevad rahvusvahelistele turgudele üle maailma.

Ootame oma meeskonda
TEHASE JUHTI

Tule ja ole osa vastutustundlikust ja rahvusvahelisest ärist!

Tehase juhina seisad hea tänapäevase tootmise ning tugiteenuste juhtimise ja arendamise eest. Tippjuhina oled Eesti meeskonnale suunaandja, eeskuju ja mentor ning arenduste eestvedaja. Rahvusvahelise juhtrühma aktiivse liikmena annad olulise panuse ettevõtte edendamisse: Sul on võimalus viia väike Eesti maailmakaardile kvaliteetse ja isikupärase premium-tootega.

See võimalus on Sulle!

  • Oled kogenud ja tööstuse kogemusega tippjuht, kellel on tugev äritaju, lai haare ja avatud vaade. Tunned timmitud tootmise põhimõtteid.
  • Oled tugev meeskonna eestvedaja, Sind inspireerib pidev areng ja koostöö.
  • Sul on kõrgharidus ning suhtled vabalt eesti ja inglise keeles.

Mis Sind ootab?

  • Sind ootavad sisukad väljakutsed tippjuhina ja iseseisev võtmeroll tugeva tööandja meeskonnas.
  • Sul on võimalus rahvusvahelises juhtrühmas kaasa rääkida ja panustada kasvu uutel rahvusvahelistel turgudel. See on roll, kus Sinu kogemusel on väärtus ja Sinu sõnadel on kaalu.
  • Sinu uus töökoht asub Lääne-Virumaal.

Tule ja löö meeskonnas tähed särama ning anna oma panus meie rahvusvahelisse eduloosse!

Kandideerimiseks ootame Sinu CV-d hiljemalt 04.06.2023 aadressil . Otsinguga seotud küsimustele vastab Tripodi värbamiskonsultant Anni Paves (tel 5787 1713).
Tripodi andmekaitsepõhimõtted leiad https://tripod.ee/isikuandmete-kaitse-pohimotted/

Kandideeri