fbpx
Kõik Tripodi konkursid Tähtaeg: 27/11/2022

Tehnikaosakonna juhataja

Lennuliiklusteeninduse AS on Eesti riigile kuuluv äriettevõte, kes pakub nii mehitatud kui mehitama lendudele ohutut ja digitaalset lennujuhtimisteenust. EANSi meeskonnas on pea 200 lennujuhtimisvaldkonna tipptegijat, kelle igapäevaseks tööks on lennuohutuse tagamine Eesti õhuruumis ning koostöös Euroopa kolleegidega lennujuhtimise arendamine Euroopa Liidus.

EANS ootab võtmetegijana meeskonnaga liituma TEHNIKAOSAKONNA JUHATAJAT.

Sinu strateegilise eestvedamise all uuendatakse koos meeskonnaga pidevalt ning ambitsioonikate sammudega nii kasutatavaid tarkvaralahendusi kui tehakse investeeringuid seadmeparki. Sinu meeskond tagab nii tulevikku vaatavate ideede analüüsi ja rakendamise, arengukavaga kohandatud investeeringute rakendamise kui ka jooksva tehnilise toe toimimise ja arengu.

Sinu vastutusvaldkonna alla kuuluvad nii sidetehniline kui ka IT-osakond. Oled tipptegijatest meeskonnale nii toeks kui eeskujuks, sisukaks partneriks ja koostöö edendajaks ettevõtte strateegiliste arengueesmärkide saavutamisel nii juhtkonnas kui koostööpartnerite juures.

Sinu koordineerida on oma valdkonna rahvusvahelised arendus- ja koostööalgatused, mis viivad Sind Euroopas põnevate koostööprojektideni.

Ootame just Sind:

  • Sul on kogemus mahuka IT infrastruktuuriga ning erinevaid tarkvaralahendusi hõlmavate teenuste või tootmise toimise ja arendamise tagamisel;
  • oled kogenud meeskonnajuht, kellel on kogemus ärikriitiliste tehnoloogiate ja süsteemidega;
  • Sul on suurepärane analüüsi- ning planeerimisvõime;
  • oled nutikas, strateegilise mõtlemise ning üldistusvõimega;
  • Sul on magistrikraad IKT valdkonnas;
  • igapäevatöös kasutad Sa lisaks eesti keelele ka vabalt inglise keelt.

Tule ja anna oma panus, et EANS oleks turvaline ja nutikas teejuht nii Eesti kui Euroopa taevas!

Värbamist korraldab Tripod. Kandideerimiseks saada palun oma elulookirjeldus hiljemalt 27.11.2022 märksõnaga „EANS tehnikajuht“  või kandideeri alloleva nupu kaudu.

Otsinguga seotud küsimustele vastab Tripodi värbamisjuht Elis Luite (52 32 620).

Tripodi andmekaitsepõhimõtted leiad https://tripod.ee/isikuandmete-kaitse-pohimotted/

Kandideeri