fbpx
Kõik Tripodi konkursid Tähtaeg: 28/09/2021

Tervise ja heaolu edendamise keskuse juht

 

Tervise Arengu Instituut (TAI) on teadus- ja arendusasutus, mis tegeleb rahvatervishoiu, teadustöö, haiguste ennetamise programmide ja tegevuste ning tervisedendusega. TAI on teaduspõhiste tervislike valikute kujundaja ning eestvedaja. TAI visioon on olla juhtiv ja rahvusvaheliselt tunnustatud rahvatervishoiu kompetentsikeskus.

TAI-l on kaheksa keskust kokku 200 töötajaga ning ulatuslik partnerite võrgustik eri sektorites.

Selleks, et muuta maailma tervise ja heaolu valdkondade arendamise teel, ootab TAI oma meeskonda Tervise ja Heaolu edenndamise keskuse juhti.

Tervise ja heaolu edendamise keskuses arendame ja viime ellu tervist edendavaid sekkumisi ja ennetustegevusi, teeme koostööd ja võimestame tervisedenduse spetsialiste ja võrgustikke, nõustame ja mõjutame tervisepoliitika kujundamist. Tegevused on suunatud kolme valdkonda: lapsed ja noored, paikkonnad ja töökohad ning pered ja vanemaharidus.

Sul on võimalus eest vedada ulatuslikke ja olulisi rahvatervishoiu teemasid. Koostööle ja lahendustele orienteeritud eestvedajana oled toeks kolmele valdkonnajuhile, kelle meeskondades töötab kokku üle 20 oma ala eksperdi. Meeskonnaga koos panustad Eesti inimeste tervise edendamisse ja elukvaliteedi parandamisse. Oled selles rollis visiooni ja strateegilise vaatega juht, kes seisab hea, et eesmärgid saavad täidetud, eelarve juhitud ning valdkondade sidusus ja koostöö oleks tõhus.

Kas see oled Sina?

Sa oled uuendusmeelne ja valdkonna kogemusega juht, kes lisaks erialasele kõrgharidusele täiendab end pidevalt ja hoiab kursis tulevikutrendidega. Oled edukalt juhtinud meeskonda, kus on ellu viidud esmapilgul võimatuna näivaid ideid ning oled inspireerinud oma teadmiste ja visiooniga erinevaid koostööpartnereid. Sa näed suurt pilti, oskad seada prioriteete ja hoida fookust. Valdad väga hästi eesti ja inglise keelt.

Pakume Sulle ainulaadset väljakutset, kus Sinu töö loob väärtust tervele ühiskonnale. Sind ootavad valdkonna tipptegijatest kolleegid, lai koostöövõrgustik ja tegutsemisvabadus koos eneseteostusvõimalusega. Sind ootab meie õdus kontor Tallinnas, paindlik töökorraldus ja kaugtöövõimalus, 35 kalendripäeva puhkust ning mitmed võimalused regulaarselt oma tervist edendada.

Tule ja panusta Eesti inimeste tervise ning heaolu arengusse!

Kandideerimiseks saada oma CV hiljemalt 28.09.2021

Otsinguga seotud küsimustele vastab Tripodi värbamiskonsultant Anni Paves 5787 1713

 

Kandideeri