fbpx
Kõik Tripodi konkursid Tähtaeg: 31/07/2023

TÖÖTAJAKOGEMUSE JUHT

Lidl on stabiilne, edukas ja kasvav rahvusvaheline ettevõte, üks suurimatest jaemüüjatest, millel on 31 riigis üle 12 000 kaupluse ja 200 logistikakeskuse. Lidlis töötab kokku enam kui 341 000 töötajat.

Lidli juured on sügaval Euroopas. Ettevõte on laienenud ka juba Euroopa piiridest välja ja nad on leitavad üle maailma.

Lidl avas oma kauplused Lätis 2021. aasta sügisel ja Eestis 2022. aasta kevadel ning lühikese aja jooksul on mõlemas riigis pälvitud juba mitmeid tunnustusi ning võidetud klientide usaldus.

Seoses ettevõtte arengu ja kasvuga ootab Lidl liituma uut juhti, kes töötab selle nimel, et Lidl oleks esimene valik nii ettevõtte praegustele töötajatele kui ka potentsiaalsetele kandidaatidele.

TÖÖTAJAKOGEMUSE JUHT

 

Sinu meeskonna eesmärgiks on juhtida ühises rütmis oma valdkonna tegevusi nii Eestis kui Lätis.

Valdkonna fookusteks on värbamine ja tööandja turundus, nii et ka tulevikus vääriks Lidl Top Employer’i tiitlit töötajate heaolu arendamise eest. Sinu kogenud suunaseadmisel on Lidl Eestis ja Lätis konkurentsivõimeline, vastutustundlik ning mainekas tööandja. Sa juhid igapäevaselt koolitus- ja arendustegevusi ning edendad ja haldad töötajate heaolusse panustavaid tegevusi.

Muutuvates ja kiiresti arenevates konkurentsitingimustes oled juhtkonnale oma valdkondades strateegiliste initsiatiivide osas partneriks ning inspireerivaks ja professionaalseks eestvedajaks oma pea kahekümneliikmelisele rahvusvahelisele meeskonnale. Oled valmis oma tööaega jagama Eesti ja Läti kontorite vahel võrdselt.

 

Ootame just Sind – rahvusvahelise kogemusega personalivaldkonna juht, kellel on arvestatav kogemus ka meeskonnajuhina ning valdkonna strateegilise otsustajana koos kaaluka eelarvega. Sul on erialane kõrgharidus ning valdad kõiki olulisemaid personalivaldkonna põhiteemasid. Oled innovaatilise mõttelaadiga, proaktiivne ning muudatuste juhtimisel kogenud ja tulevikku vaatav. Sul on kogemus kontserniettevõttest ning mõistad ja väärtustad selle keskkonda.

Lidlis on Sul võimalus saada päriselt osa suurest rahvusvahelisest ettevõttest. Sinu senine kogemus ning teadmised saavad laia kandepinna ning Sind ootab ees toetav ja professionaalne meeskond kasvavas ettevõttes.

 

Lidl pakub:

  • Stabiilset töökohta edukas ning kasvavas rahvusvahelises ettevõttes.
  • Täiendavat tervisekindlustust esimesest tööpäevast.
  • Sporditoetus Stebby keskkonnas.
  • Karjääri- ja arenguvõimalusi.
  • Rahvusvahelist töökeskkonda.
  • Mugavaks töö tegemiseks ametiauto ja kütusekompensatsiooni.

 

📢 Kandideerimise info:

Kandideerimiseks saada oma CV hiljemalt 31.07.2023 märksõnaga „Lidl“ e-postile või kandideeri alloleva nupu kaudu.

Otsinguga seotud küsimustele vastab Tripodi juhtivpartner Maria Veltmann (), vaata samuti https://tripod.ee/konkursid/

Tripodi GDPR-põhimõtetega saab tutvuda siin: https://tripod.ee/isikuandmete-kaitse-pohimotted/

Kandideeri