fbpx
Kõik Tripodi konkursid Tähtaeg: 19/06/2022

Tootemärgistuse spetsialist

HKScan Estonia AS on Eesti suurim ja kogu Baltikumis tegutsev toiduettevõte, mis kuulub Põhjamaade juhtivasse toidutööstuse kontserni HKScan. Peame oma suurimaks väärtuseks maitsvat kodumaist toitu, mis on kasvanud vastutustundlikult, pärit meie oma farmidest ning valmistatud just eestlaste maitse järgi. HKScanis oled osa meeskonnast, kes katab meie inimeste igapäevase toidulaua.

Oled toidutehnoloogia kogemusega ekspert,
kes tunneb hästi ka tootemärgistust?

Või oled värskelt erialahariduse omandanud tulevikku vaatav noor,
kes tahab alustada oma karjääriteed suures toiduettevõttes?

HKScani tootearenduse meeskonnas avaneb Sulle suurepärane võimalus
uuel loodaval positsioonil!

TOOTEMÄRGISTUSE SPETSIALIST

Tootemärgistuse spetsialistina seisad hea selle eest, et HKScani toodete märgistus vastab õigusaktidele nii pakenditel, kodulehel kui ka dokumentatsioonis ning töötajad tunnevad valdkonna nõudeid. Rakendad uusi regulatsioone, kontrollid uute toodete etikettide märgistust, koostad retseptide põhjal toote märgistuse ja osaled toote argumentide väljatöötamisel. Oled kursis pakendit käsitlevate õigusaktidega, tellid tõlked või koostad võõrkeelse märgistuse ning koordineerid ja kontrollid märgistussüsteemi. Samuti hoiad korras toote infolehed ja vastavusdeklaratsioonid ning viid läbi tootemärgistuse sisekoolitusi.

Kas see oled Sina?

  • Sind huvitab toiduvaldkond ning Sind inspireerib sisukas, süsteemne ja korrektne dokumentatsioon.
  • Lisaks toetavale haridusele on Sul teadmised tootemärgistusest, varasem sarnane töökogemus annab suure lisaväärtuse.
  • Oskad väga heal tasemel eesti ja inglise keelt ja oled hea MS Office’i kasutaja.
  • Oled oma töös ülimalt tähelepanelik ja täpne, hea planeerimisoskusega ja süsteemne spetsialist. Samal ajal oled koostöövalmis ja hea suhtlemisoskusega meeskonnatöötaja, kes tahab oma mõtetega ettevõtte arengule kaasa aidata.

Sind ootab huvitav töö Eesti armastatuimate toidubrändidega Rakvere ja Tallegg. Me õpetame ja toetame Sind igati sisseelamisperioodil. Meie meeskonnas on Sul suurepärane võimalus õppida ja areneda koos Eesti suurima toiduettevõttega. Sa saad kaasa aidata kogu Baltikumi toiduvaldkonna arendamisele. Sinu töökoht asub Tabasalus või Rakveres (töö ei eelda sõitmist), võimaldame osalist kaugtööd ja Sul on võimalus oma tööd ise planeerida.

Kandideerimiseks ootame Sinu CV-d hiljemalt 19.06.2022 aadressil või kandideeri alloleva nupu kaudu.

Otsinguga seotud küsimustele vastab Tripodi värbamiskonsultant Anni Paves (tel 5787 1713).

Tripodi andmekaitsepõhimõtted leiad https://tripod.ee/isikuandmete-kaitse-pohimotted/.

Kandideeri