fbpx
Kõik Tripodi konkursid Tähtaeg: 27/11/2023

Töötervishoiu ärijuht

Meliva on Eesti juhtiv eratervishoiuettevõte, pakkudes turul kõige laiapõhjalisemat valikut eratervishoiu teenuseid eriarstiabist hambaravi, vaimse tervise ja töötervishoiuni. Melival on üle Eesti kokku 22 kliinikut ja ravikabinetti, viis meditsiinilise erivarustusega tervisebussi ning arsti kaugvastuvõtte võimaldav rakendus Digikliinik. Ettevõttes töötab üle 700 inimese, aastas tehakse kliinikutesse 350 000 visiiti ning selle käive on ligi 50 miljon eurot. Meliva ühendab kahte pikaajalise kogemusega ettevõtet Qvalitas ja Unimed, mis alates 2021. aastast kuuluvad Soome tervishoiuettevõttele Mehiläinen.

Ootame Meliva meeskonda,

TÖÖTERVISHOIU ÄRIJUHTI!

Töötervis on üks meie kolmest strateegilisest ärisuunast, kus sinu vastutusala on valdkonna terviklik arendamine, tulemuse tagamine, äriklientidega tegeleva müügimeeskonna juhtimine ja osakonna töö muutuvale turuolukorrale vastavaks viimine. Oled uue põlvkonna töötervishoiuteenuse ehitaja, kes seisab hea selle eest, et loome tervisepartnerina väärtust nii meie kliendile ehk tööandjale, kui igale meie juurde saabuvale patsiendile. Sul on voli uuendada ja arendada meie teenuseid, et need ületaksid meie klientide ootusi – oled turu kujundaja, kes suhtleb meie kõige olulisemate klientide ja riiklike institutsioonidega.

Kas see oled Sina?

  • Sul on varasem kogemus müügi- või äriüksuse juhina; oled olnud tulemusüksuse juht.
  • Sa oled karastunud inimeste ja muudatuste juht.
  • Oled valmis olema meie ettevõtte nägu suhetes kõige olulisemate klientide ja riiklike institutsioonidega.

Omalt poolt pakume:

  • Professionaalset koostööd rahvusvahelises ettevõttes.
  • Arengule ja uuendustele suunatud meeskonda ning kultuuri.
  • Motiveerivat töötasu, erialaseid arengu- ja koolitusvõimalusi.
  • Vaimset ja füüsilist tervist toetavaid teenuseid.
  • Võimalust anda oma panus, et Eestimaa inimesed elaksid tervena ja kauem.

Kandideerimiseks ootame Sinu CV-d märksõnaga ’Meliva’ hiljemalt 27.11.2023 e- mailile .

Otsinguga seotud küsimustele vastab Tripodi värbamisjuht Elis Luite (tel 52 32 620). Tripodi andmekaitsepõhimõtted leiad https://tripod.ee/privaatsuspoliitika/

 

Kandideeri