fbpx
Kõik Tripodi konkursid Tähtaeg: 21/08/2022

Tootmis- ja tehnikadirektor

Balbiino on suurim kodumaiste jäätiste tootja. Põhineme Eesti kapitalil – kuulume NG Investeeringud gruppi. Balbiinos töötab 250 inimest ning meie püsisortimendis on ligikaudu 300 erinevat külmutatud toodet. Teeme oma tööd vastutustundlikult ja professionaalselt. Toidutööstusele omaselt on meie prioriteediks alati ja kõiges kvaliteet, puhtus ja naturaalsus. Balbiinos on juba 25 aastat valmistatud rõõmu iga päev, 1 jäätis korraga.

Ootame meie jäätisetehasesse kogemusega ja tegusat
TOOTMIS- JA TEHNIKADIREKTORIT

Tootmis- ja tehnikadirektor on tootmisvaldkonna strateegiline juht ja protsesside arendaja. Sellel võtmepositsioonil vastutad Sa tootmise planeerimise ja sujuva töökorralduse eest. Tagad tootmistsehhi tehnilise teenindamise, territooriumi, hoonete ja tehnosüsteemide korrashoiu. Juhid valdkonna eelarvet ja investeeringute projekte. Sinu töös on olulisel kohal tootmis- ja tehnikameeskonna eestvedamine ja innustamine.

Kas see oled Sina?

Sul on (tehniline) kõrgharidus ning vähemalt viieaastane edukas tootmise ja meeskonna juhtimise kogemus. FMCG/toidutööstuse kogemus ning valdkonna täiendkoolitused on suur lisaväärtus. Sa oled suurepärase koostööoskusega strateegiline juht ja liider, kes mõistab planeerimise olulisust tarneahela kõikides etappides. Sulle on omane analüütiline ning lahendustele orienteeritud mõtlemine. Lisaks väga heale eesti keele oskusele ootame Sinult inglise keele oskust, vene keele oskus tuleb kasuks.

Sul on võimalus tootmise eestvedajana olla parimate praktikate looja ja elluviija ning anda oma panus ettevõtte arengusse. Sind ootavad mitmekülgsed tööpäevad, professionaalne meeskond ja vastutustundlik ettevõte, kus kestlik toidutootmine on igapäevaelu osa. Juhtkonna liikmena oled juhtrühmale strateegiliseks partneriks. Sinu kasutuses on mugavad töövahendid koos ametiautoga.

Kandideerimiseks ootame Sinu CV-d hiljemalt 21.08.2022 aadressil . Otsinguga seotud küsimustele vastab Tripodi värbamiskonsultant Anni Paves (tel 5787 1713).

Tripodi andmekaitsepõhimõtted leiad https://tripod.ee/isikuandmete-kaitse-pohimotted/.

 

Kandideeri