fbpx
Kõik Tripodi konkursid Tähtaeg: 25/09/2022

Tootmisjuht

Printall on Baltimaade üks nüüdisaegsetest ja Eesti suurematest kvaliteettrükikodadest. Meie meeskonnas on üle 180 töötaja ja meil on trükimaailmas rohkem kui 50 aastat kogemusi. Oleme järjepidevalt panustanud innovatsiooni, kaasaegsesse tehnikaparki ning keskkonnasõbralikku tootmisse. Trükime enamiku Eestis ilmuvatest ajalehtedest–ajakirjadest ning ekspordime 60% valmivatest töödest – meie trükitud kvaliteetajakirjad jõuavad kogu maailma.

Ootame oma meeskonda asjatundlikku ja teotahtelist

TOOTMISJUHTI

Tootmisjuht on tootmisvaldkonna strateegiline juht ja protsesside arendaja. Selles rollis seisad hea tootmise planeerimise, sh materjalide varu ja voo, ning operatiivse juhtimise eest. Jälgid, analüüsid ja arendad tootmisprotsesside tõhusust, juhid valdkonna eelarvet ja investeeringute projekte. Sinu vastutusvaldkonnas on ka kvaliteedijuhtimine ja tööohutus. Oled 9-liikmelise tiimi eestvedaja ning tervikuna toetad 100-liikmelise tootmismeeskonna tööd.

Kas see oled Sina?

Sul on (tehniline) kõrgharidus ning vähemalt kolmeaastane tootmisprotsesside ja inimeste juhtimise kogemus. Oled innovaatiliste ideedega strateegiline juht, kes hindab avatud suhtlust ja meeskonnatööd. Sulle on omane tasakaalukus ja analüütiline mõtlemine. Lisaks väga heale eesti keele oskusele ootame Sinult head inglise keele ning suhtlustasandil vene keele oskust.

Sul on võimalus tootmisvaldkonna eestvedajana parendada protsesse ja toetada ning arendada oma meeskonda. Sind ootavad huvitavad projektid, kogemustega meeskond ning väärikas ja tulevikku vaatav ettevõte. Oled juhtkonna strateegiline partner ning Sul on võimalus koos meeskonnaga uusi asju kogeda ja ettevõtet arendada. Toetame Sinu arenguteed, anname Sinu kasutusse tänapäevased töövahendid ja meil on mitmekülgne motivatsioonisüsteem.

Kandideerimiseks ootame Sinu CV-d hiljemalt 25.09.2022 aadressil .

Otsinguga seotud küsimustele vastab Tripodi värbamiskonsultant Anni Paves (tel 5787 1713).

Tripodi andmekaitsepõhimõtted leiad https://tripod.ee/isikuandmete-kaitse-pohimotted/.

Kandideeri