fbpx
Kõik Tripodi konkursid Tähtaeg: 06/08/2023

Tootmisjuht

Go Craft on juhtiv militaarsõidukite ning raskeveokite ehitaja ja hooldaja. Aitame oma klientidel kaitsta Eesti riiki ning hooldada ja arendada siinset taristut. Go Craft kuulub Go Group kontserni koosseisu. Go Group on üle 1000 töötajaga, kohalikul erakapitalil põhinev kontsern, mis arendab raudteed, ühistransporti, riigikaitset, turismi ja kinnisvara.

Oled tootmisvaldkonna tipptegija?
Tule ja panusta oma kogemusega arenevas ja tõeliselt unikaalses riigikaitse valdkonnas!

TOOTMISJUHT
Perspektiiviga liituda tulevikus juhatusega

Valdkonna strateegilise juhina oled militaarsõidukite ning veokite projektipõhise tootmise ja hoolduse eestvedaja ning tõhusate protsesside arendaja. Seisad hea tootmise efektiivse planeerimise ja sujuva töö korraldamise eest. Korraldad tootmistaristu haldust ning jälgid tööohutuse ja kvaliteedinõuete täitmist. Valdkonnajuhina on Sinu prioriteetide hulgas 40+ meeskonnaliikme eestvedamine ja koostöö edendamine organisatsiooni kasvu eeldusena. Sul on võimalus koos oma ala professionaalidega üles ehitada unikaalne Eesti kaitsetööstusettevõte, mis teenindab nii Eesti Kaitseväge kui ka kõiki suuremaid rahvusvahelisi kontserne, mis Eestisse rasketehnikat tarnivad. Oled oluline liige ettevõtte juhtkonnas ja Sul on tulevikus võimalus võtta vastutus valdkonna eest juhatuse liikmena.

Otsime just Sind!

  • Sul on vähemalt viieaastane tootmise või tehase juhtimise kogemus strateegilises rollis tugevas rahvusvahelises tootmisettevõttes. Sul on tehnikaalane kõrgharidus, tunned timmitud tootmise põhimõtteid ning Sul on teadmised mootorsõidukitest, rasketehnikast ja/või liikurmasinatest.
  • Lisaks eesti keelele valdad heal tasemel inglise keelt.
  • Sa tahad arendada oma valdkonda, teha igapäevatööd paremaks ning töötada inimestega.
  • Sind sütitab tehnikavaldkond, lahenduste leidmine ja koostöö edendamine.

Laiahaardelises tootmise eestvedaja rollis on Sul võimalus mitmekülgselt panustada ning koos ettevõttega kasvada ja areneda. Sellel teel ootab Sind professionaalne ja tahtmist täis meeskond. Meie tootmine asub Tallinnas.

Kandideerimiseks ootame Sinu CV-d märksõnaga „Go Craft“ hiljemalt 6.08.2023 aadressil või kandideeri alloleva nupu kaudu.
Otsinguga seotud küsimustele vastab Tripodi värbamiskonsultant Anni Paves (tel 5787 1713).

Tripodi andmekaitsepõhimõtted leiad https://tripod.ee/privaatsuspoliitika/

Kandideeri