fbpx
Kõik Tripodi konkursid Tähtaeg: 28/03/2021

Tootmisjuht

Saarioinen Eesti OÜ valmistoidutehas toodab Mamma toitude sarja. Tehas on rajatud 2009. aastal, siin töötab ligi 150 inimest ja ettevõtte aastakäive on 15 miljonit eurot. Mamma visioon on olla eelistatuim ja armastatuim mugavustoidu pakkuja Eestis. Me tahame muuta inimeste elu mugavamaks, pakkudes neile puhtast toorainest südamega valmistatud toitu.

Ootame Raplas asuva meeskonnaga liituma

TOOTMISJUHTI

  • Tootmisjuht on tootmisvaldkonna strateegiline juht ja protsesside arendaja. Sellel võtmepositsioonil seisad Sa hea tootmisplaani igapäevase täitmise ja sujuva töökorralduse eest ning leiad mooduseid tootmise tõhustamiseks. Sinu töös on olulisel kohal tootmis- ja tehnikameeskonna eestvedamine ja innustamine.
  • Edukal kandidaadil on kõrgharidus ning vähemalt viieaastane tootmise ja meeskonna juhtimise kogemus. Sa oled suurepärase koostööoskusega liider, kellele on omane äriline mõtlemine ja initsiatiivikus. Lisaks väga heale eesti keele oskusele ootame Sinult vene keele oskust vähemalt suhtlustasandil, kasuks tuleb inglise või soome keele oskus.
  • Sul on võimalus tootmise eestvedajana olla parimate praktikate looja ja elluviija ning anda oma panus ettevõtte arengusse. Sind ootavad põnevad tööpäevad ja toetav meeskond rahvusvahelises ettevõttes. Anname Sinu kasutusse ametiauto ja toetame Sinu sisseelamist ning sportlikku eluviisi.

Otsinguga seotud küsimustele vastab Tripodi värbamiskonsultant Anni Paves (tel ).

Kandideerimise tähtaeg 28. märts 2021.

Kandideeri