fbpx
Kõik Tripodi konkursid Tähtaeg: 27/03/2022

Turunduse projektijuht

If on Baltikumi üks suurimaid kindlustusseltse, mis pakub kahjukindlustusteenust Rootsi, Norra, Soome, Taani ja Balti riikide klientidele ning samuti rahvusvahelisi teenuseid Põhjamaade klientidele, kes tegutsevad välisriikides. Ifis vaatame me maailma sellise paigana, kus inimesed aitavad üksteist. Seetõttu aitame koos töötades üksteisel nii isiklikul kui ka professionaalsel tasandil areneda.

If Kindlustus ootab oma tiimiga liituma ambitsioonikat turunduse projektijuhti, kes aitaks meil edukalt vedada erinevaid turundusprojekte ja -kampaaniaid, tunneks hästi digiturunduse valdkonda ning panustaks oma olemasolevate teadmistega tööandja brändingusse.

Kas see oled Sina?

  • Sa naudid turundusvaldkonda ning oled selles vähemalt 3 aastat tegutsenud;
  • Sul on praktilisi kogemusi kampaaniate elluviimisel;
  • Sa sead kõrgeid eesmärke ning julged vajadusel raamist välja mõelda;
  • Sulle meeldib töötada nii iseseisvalt kui ka tiimiga koos;
  • Sa valdad kõnes ja kirjas eesti ning inglise keelt, vene keele oskus on boonuseks;
  • Kasuks tulevad laialdased teadmised digiturundusest ning turundusalane haridus.

Pakume Sulle põnevat ja mitmekülgset tööd rahvusvahelises organisatsioonis. Sind ootab paindlik töökorraldus, mentor ja toetav tiim. Meie jaoks on väga oluline töö ja eraelu tasakaal, seega toetame nii sportimist kui tervise edendamist ja peame meeles töötajate perekondlikke sündmusi. Lisaks saad kasutada 7-päevast talvepuhkust ja täiendavat tervisekindlustust. Tööd saad teha hübriidtingimustes nii kodust kui meie mugavatest kontoritest Tallinnas, Pärnus või Tartus.

Ifis teame, et #normaalnetöö on osa Sinu elust, kuid pole kogu Sinu elu. Tule liitu I­figa ja loome koos kõige hoolivama kindlustusseltsi.

Kandideerimiseks saada CV hiljemalt 27.03.2022  või kandideeri alloleva nupu kaudu.

Otsinguga seotud küsimustele vastab Tripodi värbamiskonsultant Grete Pikani (tel 54548633)

Tripodi andmekaitsepõhimõtted leiad https://tripod.ee/isikuandmete-kaitse-pohimotted/

Kandideeri