fbpx
Kõik Tripodi konkursid Tähtaeg: 05/11/2023

Turundusjuht

Turundusjuht! Vaata siia!

R-Kioski mugavuspoed, Caffeine kohvikukett ning trükimeedia maaletooja ja hulgimüügi ettevõte Lehepunkt on osa Norra pereettevõttest REITAN. REITANI üks kolmest ärisuunast, Reitan Retail on Euroopa üks suurimaid jaekaubanduskontserne, hõlmates REMA100, UnoX ja mugavuskaubandusele keskenduvat Reitan Convenience’i. Reitan Convenience tegutseb seitsmes Skandinaavia ja Balti riigis ning lisaks R-Kioski, Caffeine ja Lehepunktile tegutsevad Reitan Convenience’i all veel mitmed tuntud kaubamärgid nagu näiteks 7-Eleven, Pressbyran, Narvesen ja R-Kioski.

R-Kioskil ning Caffeine’l on üle Eesti ühtekokku sadakond mugavuspoodi ja kohvikut. Koos Lehepunktiga on meil ligi 400 töötajat. Ühiselt on meie eesmärk kujundada mugavuskaubandus kestlikuks ning kestlikkus mugavaks, pakkudes inimestele maitsvat ja täisväärtuslikku toidu- ning mitmekülgset joogivalikut kiireks kosutuseks.

Vaata kõike lähemalt siit videost: https://www.youtube.com/watch?v=wVRYl8MOy7Q

Tahaksid oma järgmise sammu astuda koos ettevõttega, mis on kõike muud kui tavapärane?
Tule ja ehita ägedaid brände ühes suurimas mugavuskaubanduse äris Euroopas!

TURUNDUSJUHT

Oled turunduse strateegiline juht – Sa arendad põnevaid ja arenevaid brände Eesti turul. Seisad hea kaubamärgi tuntuse kasvu ja parendamise eest. Sinu töö on anda brändidele uus hingamine ja värskete ideedega neid ajas veel lahedamaks teha. Analüüsid turundustegevust ja turgu, juhid valdkonna eelarvet, planeerid ja viid ellu turundustegevused, sh digitaalsete kanalite arengu. Juhtkonna liikmena oled tugev partner valdkonnajuhtidele ja teed tihedat koostööd kolleegidega teistest riikidest. Juhid turundustiimi ja teed koostööd väliste partneritega.

Me otsime just Sind, turundusvaldkonna tipptegija!

  • Sul on turundus- või majandusalane kõrgharidus ning suhtled vabalt eesti ja inglise keeles.
  • Sul on vähemalt kolmeaastane terviklik B2C turundusjuhtimise kogemus. Oled juhtinud meeskonda, FMCG-sektori kogemus on lisaväärtus.
  • Sul on julged ideed, hea silm ja toetav koostööpartnerite võrgustik.
  • Oled loominguline ja ärilise mõtlemise ning süsteemse tegutsemisega meeskonnamängija. Sind käivitab areng, näed laia pilti, oled proaktiivne, lahendustele ja tulemustele orienteeritud ning innustav turundusvaldkonna professionaal.
  • Tahad midagi päriselt ära teha. Mõjutada, suunata, kõnetada ja ellu viia!

Mida meie Sulle pakume?

  • Oled parimate valdkonna praktikate looja ja elluviija ning Sinu panusest sõltub väga palju. Me ei piira Sinu loovust, Sul on võimalus proovida erinevaid asju ja kaasa rääkida meie eduloos. Saad otsida ideid kogu maailmast, teha koostööd teiste riikide turundusvaldkonna professionaalidega ja kõik need parimad ideed Eesti turul ellu viia.
  • Sind ootab väärtuspõhine ettevõtte kultuur, kestlik mõtte- ja tegutsemisviis, suurepärane meeskond ja äge töökoht rahvusvahelises ettevõttes.
  • Tasustame vääriliselt Sinu panuse, anname Sinu kasutusse ametiauto, pakume toetavat väärtuspaketti ning toetame Sinu arengut.
  • Meie ilus kontor asub Ülemiste City linnakus.

Oleme põnevil, anna endast märku!

Ootame Sinu CV-d märksõnaga „Reitan“ hiljemalt 5.11.2023 aadressil või kandideeri Talendipanga lingi kaudu: https://bit.ly/turundusjuhtReitan

Otsinguga seotud küsimustele vastab Tripodi värbamiskonsultant Anni Paves (tel 5787 1713).

Tripodi andmekaitsepõhimõtted leiad https://tripod.ee/privaatsuspoliitika/

Kandideeri