fbpx
Kõik Tripodi konkursid Tähtaeg: 18/04/2021

Turundusjuht

Turundusjuht on Mamma toodete turunduse ja tootearenduse strateegiline juht – Sa hoiad ja arendad Eesti üht tuntuimat mugavustoidu kaubamärki. Sellel võtmepositsioonil seisad Sa hea kaubamärgi tuntuse kasvu ning toodete ja pakkelahenduste uuendamise eest. Sul on võimalus oma meeskonnaga koos arendada tootekategooriaid. Juhid viieliikmelist tootejuhtide ja tootearendajate meeskonda ning valdkonna eelarvet.

Edukal kandidaadil on kõrgharidus, vähemalt viieaastane turundus- ja tootejuhtimise kogemus FMCG-sektoris keskmises või suures ettevõttes ning arusaam tootmisprotsessidest. Sa oled loominguline ja ärilise mõtlemisega meeskonnamängija, kes on ka süsteemne, proaktiivne ja lahendustele orienteeritud innustav liider. Lisaks väga heale eesti keele oskusele ootame Sinult head inglise keele oskust. NAV- ja KUUP-programmide tundmine annab eelise.

Sul on võimalus turunduse ja tootearenduse eestvedajana olla parimate praktikate looja ja elluviija ning anda oma panus ettevõtte arengusse. Sind ootab huvitav töö Mamma brändiga ja toetav meeskond rahvusvahelises ettevõttes. Juhtkonna liikmena oled juhtrühmale strateegiliseks partneriks. Anname Sinu kasutusse ametiauto ning toetame Sinu sisseelamist ja sportlikku eluviisi.

Otsinguga seotud küsimustele vastab Tripodi värbamiskonsultant Anni Paves (tel 5787 1713).

Kandideerimise tähtaeg on 18.04.2021.

Kandideerimiseks saada oma CV aadressile või kandideeri alloleva nupu kaudu.

Kandideeri