fbpx
Kõik Tripodi konkursid Tähtaeg: 23/05/2022

Värbamisspetsialist

Reitan Convenience Eesti personaliosakond uueneb! R-Kioski mugavuspoed, Caffeine kohvikukett ja ajakirjanduse hulgimüüja Lehepunkt on osa Norra päritoluga REITAN grupist, mis on Euroopa üks suuremaid jaekaubanduskontserne. REITAN grupi mugavuskaubanduse ärisuund Reitan Convenience tegutseb erinevate kaubamärkide all (7-Eleven, Narvesen, Pressbyran, Caffeine, R-Kioski, R-Kiosk jt) üle kogu Skandinaavia ja Baltimaade. Lehepunkt hoolitseb selle eest, et nii kodu- kui ka välismaine ajakirjandus jõuaks igal hommikul trükikodadest enam kui 1400 erinevasse müügipunkti üle kogu Eestimaa. Pea saja R-Kioski mugavuspoe ja kaheteistkümne Caffeine kohvikuga tuuakse eestimaalaste ellu maitsvat ja mugavat kosutust igal ajal ja kuhu iganes nad teel on. Eesti meeskonnas on kokku üle 400 töötaja.

Reitan Convenience Eesti personaliosakond uueneb!
Hüppa pardale ja arene koos ühe suurima mugavuskaubanduse äriga Euroopas!

Oled aktiivne ja lahendustele orienteeritud VÄRBAMISSPETSIALIST?

Värbamisspetsialistina annad oma panuse sellesse, et ettevõttes saaksid õiged inimesed kokku õigete ametikohtadega. Kujundad tööandja brändi ja viid ellu värbamisstrateegia. Oled oluline koostööpartner kõikide kaubamärkide osakondade juhtidele ja frantsiisivõtjatele.

Kas see oled Sina?

  • Sul on värbamise kogemus, tunned hästi nüüdisaegseid värbamistavasid ja vahendeid ning oskad neid efektiivselt rakendada.
  • Lisaks eesti keelele oskad suhtlustasandil inglise ja vene keelt.
  • Mõtled kastist välja, planeerid osavalt oma aega ja oled veenev suhtleja. Sulle meeldib töötada dünaamilises keskkonnas, naudid koostööd erinevate inimestega ja arengut.

Pakume Sulle võimalust oma valdkonnas mitmekülgselt panustada ning areneda koos ettevõttega. Sellel teel ootavad Sind toetavad kolleegid, tugev organisatsioonkultuur, nüüdisaegsed töötingimused koos paindliku töökorraldusega. Hoolime Sinu tervisest, toetame enesearengut, märkame ja tunnustame. Meie kontor asub Tallinnas Ülemiste Citys.

Kandideerimiseks ootame Sinu CV-d koos märksõnaga (positsiooni nimi) hiljemalt 23.05.2022 aadressil või kandideeri alloleva nupu kaudu.

Otsinguga seotud küsimustele vastavad Tripodi värbamiskonsultant Grete Pikani (tel 5454 8633).

Tripodi andmekaitsepõhimõtted leiad https://tripod.ee/isikuandmete-kaitse-pohimotted/.

Kandideeri