fbpx
Kõik inimesed

Elise Bergmann

Elise on Tartu Ülikooli psühholoogia bakalaureusekraadiga ning omadanud magistrikraadi Rootsis Göteborgi ülikoolis strateegilise personali- ja töösuhete juhtimise alal. Õpingute ajal süvenes Elise eelkõige organisatsioonipsühhloogiasse ning uuris emotsionaalse intelligentsuse (EI) tähendust ja olulisust globaalse ulatusega autotööstuse tippjuhtkonnas.

Eliset inspireerivad valdkonnad, kus kohtuvad organisatsioonid, psühholoogia ja tehnoloogia.

Sügav usk teaduspõhisesse hindamis- ja värbamisteenusesse motiveerib teda nõustama nii ettevõtteid kui ka kandidaate mõlemale poolele sobivaima lahenduse leidmisel. Tema varasem töökogemus nii müügis kui ka turunduses täiendab tema laiapõhjalist arusaama toote ja teenuste juhtimisest tänapäevases digitaalses meediaruumis.

Lisaks, paelub Eliset sügavamalt psühholoogia ja tehisintellekti ristumiskoht. Suuremat huvi pakub just tehisintellekti võimaluste uurimine inimvõimete parandamiseks ja efektiivistamiseks.  Mõista, kuidas tehisintellekti tehnoloogiaid saab tõhusalt kasutada meie igapäevaelu ja töökogemuste optimeerimiseks. Elise usub, et inimpsühholoogia ja tehisintellekti ühendamisel saame avada tuleviku, kus nii üksikisikud kui ka organisatsioonid arenevad kooskõlas intelligentsete tehnoloogiatega, kasutades oma tugevusi suurema edu ja eneseteostuse saavutamiseks.

Vabal ajal on Elise viidud enesearengu teemadest, Aasia kokakunsti võludest, naudib aega lähedaste ja oma kassi seltsis ning soovib reisida ja kogeda maailma nii palju kui vähegi võimalik.