fbpx

Tripodi hommikuseminar “Nõudmised juhtidele muutuvas maailmas” Hertta Vuorenmaaga.

Kõik uudised

Ootame Sind 25. mail toimuvale Tripodi hommikuseminarile, kus külalisena juba tuttav Hertta Vuorenmaa. Hertta on Aalto Ülikooli teadusdirektor ja kogenud koolitaja, kes on spetsialiseerunud töö muutuvale olemusele ja võtmeteguritele inimeste juhtimises.

Oma kõige värskemas uurimustöös käsitleb Hertta töömaailma suuri muutuseid ning seda, milliseid väljakutseid need esitavad organisatsioonidele. Suures pildis võib öelda, et muutused toimuvad kolmes vaates. Algoritmide laialdase kasutuselevõtuga teisenevad töö struktuurid, muutuvad töö tegemise viisid ning uued tehnoloogiad on muutnud töö sisu ja töötajatelt nõutavaid oskuseid. Kuidas peaksid aga kõikide nende muutuste rindel tegutsema juhid, et tagada oma organisatsioonide jätkusuutlikkus ning milliseid oskuseid on vaja, et uues töömaailmas edukalt hakkama saada? Tule kuula kõigest sellest lähemalt ning naudi meiega üht mõnusat hommikukohvi.

Üritus on inglisekeelne ja toimub 25. mail algusega kell 10 Ülemiste linnakus (Öpiku maja, Valukoja 8). Kohapeal osalejaid ootavad hommikukohv ja suupisted. Üritusest toimub ka otseülekanne Tripodi Facebooki lehel.

NB! Kohapeal osalejate arv on piiratud!

Registreeru veebiseminarile siin ↓

"*" indicates required fields

Palun sisesta oma täispikk nimi. Please enter your full name.
Palun sisesta esindatava ettevõtte nimi. Please enter the name of the company.
Palun sisesta e-mail, kuhu kutse lingi saadame. Please enter an e-mail address, where additional information will be sent.
Osalen / Attendance:*
Palun vali üks sobilik variant. Please choose a suitable option.